práce

Paní Zdeni dobrý den.Chtěla jsem se zeptat jestli v nejbližší době najdu opět zaměstnání nebo jak to vše bude s mojí budouctností.Ale v první ředě potřebuji pracovat abych se uživila.Děkuji za odpověd.Anička

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Život

Aničko, trochu jste přemýšlela o životě. Práci najdete, je čas hledat. O vaši budoucnost se nebojte, nesmíte se hned pohoršovat, vidět svět musíte z té lepší stránky.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

něco se děje

Pani Zdeni.Představte si že jsme se asi s Jendou rozešli.Nic mi konkrétního nechce říct.Jen mi dneska psal že má velké problémy ,at jsem trpělivá že se mi ozve.Když jsem mu řekla že na problémy jsme tady dva ,řekl mi se si vždy své problémy řešil a bude řešit sám.Nedostala jsem z něho nic jen to že mám vydržet.P.Zdeni co se vlastně s ním děje?Rozešel se semnou nebo jak? Prostě mi nic neřekl jen že až si vyřeší svůj problém že se mi ozve a pak nám bude dobře.Zdeničko prosím,podívejte se mi nato,protože já jsem z toho neštastná,když on má problémy a nechce mi je říct, takhle mu nemůžu nijak pomoci ani podpořit v ničem.Za tohle psaní Vám hrozné moc děkuji.Zdeni, kdyby jste chtěla vidět jeho obličej aby jste si udělala svůj úsudek,tak mám na seznamu lidé svůj profil pod meilem nemeckovaanicka@seznam.cz tam ho uvidíte.Moc Vám děkuji,jsem z toho hotová a nevím co se děje.AničkaMoc je v tom jiná žena,jaké má problémy a kdy se tedy uvidíme.Jak dlouho mám vydržet.Hlavně tady na to bych chtěla konkrétní odpověd.Uvidím se s ním ještě vůbec.??Děkuji moc Zdeničko,tohle jsem nečekala.Hrozně moc by mě zajímali ty jeho problémy.Děkuju, děkuju.Anička

Žena v Praze

Pravdu máte, že problémy má. Dejte mu čas, snaží se je opravdu řešit. Jenom mě mrzí, že je nesdílí s vámi, ve dvou se to přeci lépe domyslí.
Je tu i problém se ženou v Praze, dejte mu čas není v tom láska, jen problém. Aničko, věnujte se zatím hledání práce. A dejte mi zase vědět Zdenča.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003