Láska

Dobrý den Zdenčo. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Nedávno jsem poznala člověka s kterým mi je moc dobře. Jenže mé pouhé sympatie začínají přerůstat v lásku které se zuby nechty bráním. Snažím se přesvědčit že se k sobě nehodíme a že by jsme náš vztah rozbili. Bohužel bezúspěšně. Můžete mi prosim poradit jestli se ubránit či se tomu oddat? Mnohokrát děkuji. Já jsem narozená 18.3.1977 on 2.2.1980

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

City

Já si myslím, že se k sobě výborně hodíte, proč to bourat. Nebraňte se citům, i on k vám je má silné.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Diky

Moc děkuji za odpověd. Ale je tu ještě jeden člověk. Podíváte se mi na něj prosím? On 24.3.1979 a ja 18.3.1977. Co myslíte? Ještě jednou díky.

Silný jedinec

Silný jedinec, dominantní a romantik. Líbí se mi. Ve vztahu k vám také.

Laska

Moc Vám děkuji za Vaší odpověď. Jsem zamilovaná do jedince a romantika. Přeji hodně štěstí. S pozdravem Monika

Štěstíčko

I vám Zdenča.

Práce

Milá Zdenčo. Tak Vám opět píši. To by asi nebyl život, bez problémů a věčného řešení. Jsem dlouhodobě bez práce, jako asi spousta lidí v dnešní době. Jenže já jsem ještě k tomu bez příjmů, protože mi chybí doklady z Anglie. Jsem zoufalá a na dně. Obracím každou korunu a přemýšlím, jak s ní naložit. Jsem keramička, tak mě napadlo zkusit pracovat sama na sebe a objíždět trhy. Jen mám strach, aby v dnešní době krize a konkurence jsem se nedostala, ještě do větších problémů. Poradila byste mi prosím? Mám do toho jít? Nebo mám hledat jinde? Předem Vám děkuji za Vaši odpověď. Přeji krásný den. S pozdravem Monika.

Přivýdělek

Moniko tohle si nechte jako přivýdělek, ale práci musíte mít stabilnější.