Láska

Děkuji za odpoveď a podporu. Snažím se s ním mluvit, ale někdy mně příjde, že on už ani o náš vztah nemá zájem. Když o nás začnu, jeho odpovědi jsou spíše nevím, možná, zatím, uvidíme, nemám čas a nebo poslouchá a mlčí.:) Pak mě napadají všelijaké myšlenky. Že jsou to jen výmluvy, nebo jsem moc netrpělivá a on potřebuje jako váha čas,soucit z jeho strany nebo taky vyčůranost. Čím víc, já bych chtěla mít jasněji, tak on buď opravdu neví, jak dál, nebo má strach a nebo čeká, že se stane zázrak a vyřeší se to za něj. Nebo o nás přemýšlí a neříká to? Jak sama vidíte, nevím, co si myslet a hlavu z toho mám jak balón. Udělala jste mně radost, že mě má rád. Však já jeho stále taky. Prosím, co jste myslela ve Vaší odpovědi tím, že to nemám nechávat dlouho? Nevím, co. Mohla by jste mně Zdeni prosím ještě poradit,kde dělám chybu, jak na něj jít, aby se víc otevřel komunikaci a podívat se, jakou šanci má náš vztah na společnou budoucnost a mimčo? Já 8.8.1972 12hod.,žen.přítel 4.10.1973 Nejlepší by bylo, kdyby se do mě znova zamiloval. :) Děkuji za radu a Vaše stránky. Pomáhají mně ukrátit si čas. P.S. Na image jsem začla pracovat,změnila jsem barvu vlasů. :) Alena.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Smutek a co dál?

Dobrý den, jsem moc smutná a nevím co dál, myslela jsem, že už jsem se dokázala od něho odpoutat a není tomu tak. Místo toho jsem se s ním pomilovala a je to teď ještě horší. Cítila jsem jeho lásku, byl tak svůj se mnou, ale teď se opět stáhl a vůbec nekomunikuje. Absolutně se v něm nevyznám - nevím, zda mě chce a bojí se něčeho, nebo je to vše pro něho jenom hra. Nevím, co mám dělat. Má to mezi námi vůbec nějakou budoucnost?
Děkuji Vám předem za odpověď.

Vydržte

Dejte tomu čas, je důležité vydržet.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Hřejivé paprsky

To je tím, že máš málo slunka, dopřej si více hřejivých paprsků. Je důležité teď více chodit do společnosti a ke známím, nebojte se o to, že byste lásku neprožila, přijde.

Budoucnost ve vztahu

Alenko, je to složité, já bych si s ním promluvila jak si představuje budoucnost s vámi. Děláte dobře, že pracujete na změnách.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Cesta

Je to složitý. Zkusím s ním promluvit i když po pravdě mám strach. Tahle krize je opravdu mezi náma hodně veliká. Já ani nevím, jak on to teď bere. Zda jsme spolu a nebo nejsme. Neseme na ní vinu, ale oba dva. Snad se to pozitivně rozhýbe. Nekomunikace a čekání, je pro mě hodně vysilující. Já to o hodně hůř snáším, když jsem skoro celé dny doma. Škoda, že není možnost nějaké solidní práce na doma. Určitě by to pomohlo mně i našemu vztahu. Ráda bych za minulostí udělala tlustou čáru a začla s ním znovu, ale na to musí být dva. Zdeni mohla by jste se mně prosím podívat, zda má vůbec tento náš vztah budoucnost a zda on se mnou chce být? Mám ho ráda, ale nemá cenu držet vztah, který by neměl vývoj.Děkuji moc Alena.

Zkuste to

Zkuste se o to pokusit ještě dokud z něj nedostanete odpovědi, je to důležité, nebo se ho zeptejte jak si to představuje on.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Vztah

Zdeni, děkuji moc, za podporu. V pátek jsem mu zkoušela volat, nevzal mně to. Dnes jsem měla ze všeho tak smutnou náladu, že jsem si řekla, že to nechám na zítřek. Cítila jsem, že by jsem se s ním jen pohádala. Takhle to každý den oddaluji a říkám si, že když by mu na mně záleželo, zavolá sám. Nedalo mně to, a zkusila jsem to ještě dneska, ale nebere to. Nevím, co se děje. Snad je v pořádku. Naposled, co jsem s ním mluvila, to nebylo pravé ořechové, ale říkal závěrem ať se opatruji, čím mě mile překvapil. Tak nevím, co mu je. Nebo má nějaké problémy? Je to děsný. Místo, abych se zeptala ho, ptám se Vás. Jste pro mě sluníčko. Alena.

Nebojte se

Alenko nebojte se o něj, myslete na sebe, bude to dobré.

Vztah

Děkuji Zdeni, za uklidnění a povzbuzení. :)Dneska jsem s ním mluvila. Jsem z toho hovoru docela smutná, ale neházím flintu do žita. Možná je to i nějakou horší konstalací, jak se cítím. Ptala jsem se ho, jak si to představuje se mnou, tak neví. Ptala jsem se ho, jestli chce být s manželkou,tak prý je mu líto opustit barák, který vybudoval a dal do něho peníze a ještě platí hypotéku. Je to opravdu složitý. My nemáme spolu kde být a když by se našel podnájem, mám strach, že by se to neutáhlo finančně. Já s tím důchodem, toho moc nevytrhnu, ale na tohle je času dost. Nejdřív je potřeba se domluvit. Domluvili jsme se, že se sejdeme, ale neví kdy, je hodně vytížený. Tak co tomu Zdeni říkáte? Myslíte, že se už sejdeme a pohneme se k lepšímu? Domlouváme se,totiž půl roku. :( Asi mě rád má, ale nevím, kde vememe sílu, na nějaký zlom ohledně naší budoucnosti, když okolnosti jsou spíš proti nám, než pro nás. Zdraví Vás moc Alena.

Dobrý výsledek

Já myslím, že to dobře dopadne. věřte

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Vztah

Zdeni, ani nevíte, jak mně pomáháte. Dodáváte mně sílu i víru, která je ve všem potřeba. Děkuji moc, jak jsem již psala, jste pro mě sluníčko. Dnes jsem opět s přítelem mluvila, ale byla jsem nesvá. Než jsem mu zavolala, viděla jsem ho projet autem. Asi si říkáte, že jsem trdlo, ale přišlo mně líto, že jsme se tak dlouho spolu neviděli. Začala jsem na něj útočit, kdy se sejdeme. Teď si to vyčítám, protože nátlakem asi moc v tomhle vztahu nezmůžu. Mám prý ve čtvrtek zavolat. Mohla by jste se mně podívat, když by měl čas a setkali jsme se, zda je to vhodná doba. Mám strach, aby jsme se ještě víc nepohádali. Děkuji Alena.

Uvolněte se

Já vím, že u vás je velká láska k němu. Ono se lehce řekne, nebudu ho uhánět, kontaktovat, když srdci neporučíte. Je důležité se uvolnit a nic nestrkat dopředu. On by rád, abyste iniciativu nechala na něm. Pozor na útlak k němu, mohlo by ho to odradit. Zatím to však vypadá nadějně. Uvolněte se a nechte jednat jeho. Myslím, že tento týden, či víkend schůzka proběhne.

Láska

Zdeni, vím, že se stále opakuji, ale děkuji moc za podporu a rady. Máte pravdu, že ho mám hodně ráda. Co mě překvapilo, tak že by byl rád, abych iniciativu nechala na něm. Žiju v domnění, že to pak budu čekat třeba rok, než se ozve.Přijde mně, že je všechno přednější, jak já,tak náš vztah. On je to takový malý workoholik. Když byl zamilovaný, tak by pro mě udělal, coko-li, ale to každý. A pak po čase, když jsem něco chtěla, tak jsem mohla prosit, žádat, hrozit a nepomohlo nic. Fakt jsem nevěděla a asi nevím do teď, jak správně na něj. Nepotřebuji, mít partnera stále u sebe, ale chci s ním taky trávit nějaký čas, cítit podporu,atd. Já ho nerada uháním, jako lvici, mně to jde i proti srsti. Prostě mně dojde trpělivost. Rozum mně říká, že musí chtít on sám, když nebude, tak i když se budu stavět na hlavu, nic nezmůžu a ani by mě takový vztah z donucení netěšil. Ale máte pravdu, že srdci neporučím. Budu ráda, když mě napíšete, co ještě bych mohla udělat, abych si nedělala zbytečné problémy. Na uvolnění pracuji, cítím, že ho moc potřebuji. Mějte se moc krásně a děkuji. Alena.

Správná cesta

Alenko u vás je to složitější. Zkuste si zadat osobní horoskop, myslím, že potřebujete navést na správnou cestu, přidejte otázky.

Budoucnost vztahu

Zdeni, chtěla jsem Vám zavolat, ale jelikož mám na mobilu nějakou výhodu na volání, tak se k Vám nedovolám. :( Bohužel, jsem poslední peníze dala na kredit. Osobní horoskop, tedy zatím musím odložit. Myslíte, že i z něho se dá vyčíst, jak jak na přítele,zda budeme v budoucnu spolu,atd? Jsem ze všeho, zmatená a po přečtení zprávičky od Vás, mně příjde, že jdu úplně špatnou cestou. Nebo jsem si to špatně vyložila? Jestli Zdeni, ten náš vztah nevztah nemá společnou budoucnost, klidně mně to napište. Lepší se podívat pravdě do očí, než si malovat něco, co nebude. Jestli už ke mně necítí lásku, tak na to stejně dřív nebo později příjdu. Bylo by to těžký, ale když jsem přežila tátovu smrt, potrat, tak tohle by časem taky přebolelo. I když z Vašeho psaní mně přijde, že naděje nějaká je, jen vědět jak na ní. Přeji Vám všechno nejlepší k svátku a sluníčko v duši. Děkuji Alena

Láska

Alenko moc děkuji za přání. K vaší lásce chci říci, že on vás miluje, ale teď u něj nastala chvíle , kdy si není jistý ani sám sebou a chce vše odsunout. možná se chce cítít svobodný, ale city k vám má. To někdy chlapi dělají, aniž by si uvědomovali jak toho druhého zraňují. Jste Lvice, silná, energická, ohnivá, myslím, že hánět ho nemusíte. Pokud na vás koukám on není jediný, líbíte se plno chlapům a někteří by za to stáli. Myslím, jen že teď je důležité si s ním promluvit. Mluvte s ním otevřeně, co on si představuje a co vy. Je důležité, aby věděl váš postoj k lásce a vy jeho. I za tu cenu, že ho ztratíte, ale já pořád doufám, že on se z toho probere a zabere. Moc vám držím palce, jste silná žena a řekla bych, že plně soběstačná a ojedinělá, takových je málo, nepodceňujte se, co by za to některý dal. Držím palce Zdenča.

Přítel

Zdeni,moc Vás zdravím. Včera jsem s Váma volala a jelikož čas vypršel, jak voda,ani jsem nepoděkovala.Jste moc milá.Mohla bych se zeptat, zda přítel dojde během toho měsíce,dvou k nějakému rozhodnutí, a začne se něco hýbat,ohledně našeho vztahu nevztahu? Rozhodne se být se mnou nebo zvolí jinou cestu? Nezlobte se, že po tom stále pátrám, ale jak jste mně správně řekla, to čekání a vlastně bezmoc, je pro mě vysilující.A když vím,jak on problémy nerad řeší, spíš je odsouvá,přijde mně,že tohle je běh ještě na pěkně dlouhou trať a nebo na zázrak.Mám ho ráda,chybí mně,ale čekat třeba ještě rok, dva, by mě asi totálně dostalo do kolen.Vymazat ze srdce taky nejde. Příjdu si jak myška na kolečku, běhám, běhám a stále dokola. :)Děkuji Alena.

Láska si nevybírá

Alenko, myslím, že tušíte správně, že vaše rodina by po vašem boku viděla někoho jiného. Já taky, ale láska si nevybírá. Jen mohu říci, že pokud ho získáte na svou stranu a že někdy o tom přemýšlel, tak to bude boj, jestli vám to vydrží. On pořád myslí na povinnost k ženě, ale city tam nejsou. Je jen bojácný. Je to o čase, dejte mu ho,nejde to uspěchat. Ale zároveň si popřemýšlejte, zda vám za to stojí. Ráda jsem vás slyšela a přeji vám mnoho dobrého, protože si to zasloužíte. Jste někdy až moc hodná, i na své lidi okolo sebe, doufám, že se vám to vrátí. Zdenča.

Žena

Zdeni,tak ze začátku, to vypadalo i slibně a teď moc né, když tam je boj. Ach jo.Hodně o našem vztahu přemýšlím a zda mně za to stojí.Mám s ním za sebou hezké i špatné chvíle a myslím si,že to přínáší každý vztah.Jak jsem zde již napsala, rozum říká,nech ho být,ale v srdci je.Rodiny názor znáte a já nevím,jaký by mě čekal s ním život.Sama jsem s ním nežila. On ví,že když by jsme spolu byli,chci jiný přístup k našemu vztahu.Zda by se o to snažil a chtěl, ví on.Nebo by jste mně mohla kouknout do karet,zda by se snažil a nebo by to byl celoživotní boj.Co mně tak trochu nahání bubáky, tak jeho vytíženost,můj zdravotní stav,peníze,když mám PID,a jeho žena.
Je to náročný, dlouhý a tak nejlepší si myslím, že by bylo potkat někoho jiného. Nebráním se i se pokouším sama, ale zatím mě,žádný muž neupoutal.V srdci je, stále on a z rozumu nebo pro peníze vzah nedokážu. Dala jsem na Vaše rady a i když mně chvílema chybí,přestala jsem komunikovat a nechávám to na něm.Na druhou stranu,si myslím, že komunikace je ve vztahu velice důležitá.Chápu,ale dobře, že když by se nám povedl ten náš vztah obnovit,bude to hlavně boj pro mně, protože on bude mít stále na prvním místě povinost k ženě a tím pádem bude náš vztah věčně odsouvaný? Co mě od něj, do konce letošního roku čeká? Chybím mu, budeme aspoň v kontaktu,nebo mě z rozumu vypustí ze života a lásku vůči mně vymaže. Já vím, že se tohle nedá uspěchat.Nezlobte se, že se vždy tak rozepíšu.Dekuji Vám moc za čas. Alena.

Čas

Myslím, že bude velice těžké získat ho k vám, natrvalo. Je tu tolik potíží, i když bych vám to přála. On nemá tolik síly i když k vám má tak silné city, ji opustit. Je to tu vše o čase, pokud byste na něj nespěchala, časem je to s jejich vztahem ještě horší a on bude potřebovat z něho vytáhnout, to se pak nechá, ale mluvím o pár měsících. Zdravím Zdenča.

Období

Já vím, že to má složité a chápu jeho situaci.Spíš mmně příjde a mrzí, že on má málo pochopení pro mě. Na druhou stranu asi si myslí, že je to nejlepší, ta stopka, ohledně našeho vztahu.Né, všechno má svůj čas i důvod.Vím,že je to klubko potíží,co ho tam drží v šachu.Největší je strach a nejdelší nitka z klubka je hypotéka a to je období asi dvaceti let.Proto bych Vás Zdeni chtěla moc poprosit,zda by se dalo zjistit, kdy u nich on 4.10.73 ona 15.8.76 asi k tomu zhoršení vztahu dojde.Mám na mysli,třeba roční období a v kterém roce? Moc Vás zdravím, jsem za Vaše řádky ráda i když mně z nich je někdy moc,smutno,ale takový je život.Pomáháte mně, děkuji. Alena

Vaše síla

Alenko tento rok je zlomový, ale ten příští bude proně velmi náročný. Je to vše o čase a vaší síle.

Vytíženost

Zdeni,na Vaší radu, jsem se příteli odmlčela. Bylo to pro mě náročné měsíční čekání, ale včera mě mile překvapil a zavolal. Teď vím a věřím, že mu nejsem jedno a to díky Vám, děkuji.Podle telefonátu, bych řekla,že je to na lepší cestě. Problém,ale je jeho zaneprázdněnost a vytíženost.Jak mám na něj jít,aby pochopil,že to s ním myslím dobře.Snažím se mu vysvětlit,že jak je v životě důležitá práce,peníze,tak je i v životě důležité zdraví, partnerský vztah,láska,odpočinek atd.Že je nutná určitá rovnováha.Zatím,na to neslyší.Já vím, že je pro něj práce velice důležitá a peníze, ale vztah bez investování času, přeci nejde.Copak je to pro něj tak těžký pochopit? Nebo udělám líp, když mu to říkat nebudu?Zdeni, mohla by jste se mně podívat, jak to bude mezi náma vypadat do konce roku? Zda si přítel udělá na nás čas a bude se snažit o vylepšení našeho vztahu? Moc Vás zdavím, přeji krásné slunečné dny. Alena.

RE:

Odpověď je nahoře pod názvem: Hřejivé paprsky