Láska

Krásný dobrý den paní Zdeňko.
Před časem jste mi tu odpovídala na mou otázku a dodala mi trochu klidu. Dnes bych se vás chtěla zeptat na jednoho človíčka. Setkala jsem se s ním po letech. Znala jsem ho jako malá holka. Vyměnili jsme si kontakty a jsme skoro denně přes internet v kontaktu. On právě prochází složitým obdobím ve své životě, a protože jsem si prošla něčím podobným, asi mu rozumím více než lidi z jeho okolí. Nečekala jsem, že si budeme tak rozumět a ve většině věcí se shodujeme. Chtěla bych se vás tedy na něho zeptat. Zda sehraje nějakou roli v mém životě, zda by z toho mohlo být něco víc než přátelství za nějaký čas. Narodil se 14.10.1976
Děkuji vám moc za odpověď a přeji krásné dny plné sluníčka. Martina

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Pěkný den

Hezký den přeji, ráda bych se zeptala na vztah mě...16.11.1964 a přítele 2.5.1960, jsme spolu 8 měsíců, vydržíme v našich znameních spolu do budoucna? Děkuji...Iva:-)

Pěkný vztah

Docela složitá otázka. Ještě štěstí, že vy nejste on a naopak, pak bych řekla jistě ne. Ale v tomto případě je tu velká šance na pěkný vztah. I když nějaké komplikace tu mohou být, ale to vy přežijete. Zkuste ho trochu vést tím životem, pokud se nechá. Moc to pěkně mezi vámi jiskří.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Rok Draka

Krásné narození a v roce draka. Je to dítě štěstěny, i když měl minulí rok velice těžký. Je velice citlivý, více než si myslíte. Myslím, že by to mohlo fungovat.Vidím docela úspěšný vztah. Hodně štěstí.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Děkuji

Krásný dobrý den paní Zdeňko :-)
Moc vám děkuji za vaši odpověď a přání štěstí. Necháme tomu čas a uvidíme. Snad se štěstí usměje :-)
Mějte se krásně. Martina