Homeopatie: Deprese značí problém

By | 11.04.2020

V dnešní společnosti se označuje za nemocného ten člověk, kterému churaví jeho fyzické tělo. Ne vždy však tomu tak je. Nemusíme totiž cítit žádné nepohodlí nebo fyzickou bolest, ale stačí, pokud se u nás nadměrně objevuje smutek, zlost nebo deprese. I to je známka toho, že nejsme zcela v pořádku, jen si to někdy neumíme sami připustit, že by s námi něco nebylo v pořádku i za těchto okolností. Stejně tak například člověk, který je po fyzické stránce zdravý a po psychické stránce je vyrovnaný, ale špatně spí nebo má špatnou paměť. I zde něco zcela jasně není v pořádku.


Stav skutečného zdraví není jen stav naprosté svobody, ale také stav, když jsme šťastní, spokojení, nic nás netrápí jak po stránce fyzické tak i psychické. Cítíme se plní elánu a energie a máme chuť se pouštět do něčeho nového a tvořit. Jen my sami neseme plnou zodpovědnost za své zdraví a za zdraví svých dětí. Jen my sami pro své zdraví dokážeme udělat nejvíce, pokud budeme chtít. Právě náš přístup a formy vhodné prevence a také způsob odpovídající léčby může nejen zvýšit kvalitu našeho života, ale také život dalších generací.

Homeopatie je značně rozmanitá. Existuje mnoho různých směrů jako konstituční homeopatie, moderní homeopatie, kvantová homeopatie, francouzská homeopatie nebo také homeopsychoterapie. Klasická homeopatie je založena na čtyřech jednoduchých pravidlech a to na zákonu podobnosti, minimální dávce, jednom léku v jednom čase a individualizaci každého pacienta. Pokud se homeopatovi podaří porušit jedno z těchto pravidel, nejde o pravého homeopata.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Homeopatie: Roviny organismu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..