Homeopatie: Roviny organismu

Napsala | 25.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Vždy je dobré znamení, když lék podpoří stávající symptomy a tím i vitální sílu organismu k nastolení rovnováhy. Zhoršení a zesílení symptomů může trvat různě dlouhou dobu. Vždy však samo odezní a pacient se pak cítí o moc lépe.

Většina léků, které užíváme, symptomy nepodporují, ale naopak se je snaží potlačit.  Vždy však záleží na stavu konkrétního pacienta. Rozlišujeme také celkem tři roviny organismu a to fyzickou rovinu, emocionální rovinu a mentální rovinu.


Fyzická rovina organismu je ta nejvíc na povrchu a zahrnuje fyzické tělo a vnitřní orgány, kostru, svaly, mozek a také kůži atd. Pokud je vitální síla dostatečně silná a nenarušená, bude většinu symptomů manifestovat právě v této rovině. Nejhlubší na fyzické rovině je mozek.

Emocionální rovina zahrnuje naše pocity, prožívání a emoce. Pokud je narušena, objevuje se nespokojenost, podrážděnost, strachy, fobie, úzkosti a pokud je zasažena do plné hloubky může se objevit také sebevražedná deprese.

Mentální rovina je nejhlubší a odehrávají se v ní rozhodující funkce, které umožňují fungování lidské bytosti a tím je myšlení. Pokud je nějak narušena tato rovina, objevuje se roztržitost, zapomnětlivost, otupění, bludy a paranoidní myšlenky až po apatii a zmatenou mysl.

Ačkoliv se spousta našich blízkých, známých a lidí kolem nás, zdá být naprosto v pořádku, tak po fyzické stránce třeba jsou, ale objevuje se u nich únava, úzkosti, podrážděnost, deprese a podobně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Homeopatie: Proč je horečka dobrá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..