Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 6

By | 08.01.2021

Někdy se prostě den nepovede a vy tak domů přicházíte naštvaní, nervózní a ve stresu, což vaší náladě a psychické pohodě moc nepřidává. Když se však psychická pohoda nedaří srovnat delší dobu, můžete začít trpět nějakými problémy, které mohou přerůst v něco horšího, co poté jde obtížněji řešit a léčit. Vypořádat se s obtížnými depresemi není jednoduché a každé jedno znamení k tomu přistupuje jinak.

Nepříjemné deprese

Když se řekne deprese, každý si představí něco úplně jiného. Někomu přijde, že má deprese po pár neúspěšných životních prohrách, někdo vidí depresi jako dlouhodobou psychickou poruchu, která může být opravdu velmi závažná. Většinou se léčí psychoterapií spolu s antidepresivy, které předepíše lékař. A jak se deprese projevuje? Obvykle se snižují či úplně vymizejí schopnosti prožít potěšení, radosti a nadšení. Cítíte jen patologický smutek. Jak se s depresemi vyrovnávají jednotlivá znamení?

Střelec (21. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou známí svým idealismem a také upřímností. Život mají naplněný dobrodružstvím a také dělají rádi to, co je baví. Většinou jsou optimističtí a veselí jedinci, kteří moc nechtějí mít se smutkem nic společného. Nechtějí si pěstovat špatnou náladu, proto se snaží ji vyřešit rychle. Často je veselost a humor jen maskou, která funguje proti depresi. Nejsou však ochotni si přiznat, že jde o depresi.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh je velmi ambiciózní jedinec, jeho cílevědomá povaha je velmi důležitá, má rád, když jej někdo plácá po zádech a chválí ho. Tato znamení jsou velmi náchylná k depresím. Když se do tohoto stavu dostanou, pak se uzavírají do sebe a nepouští k sobě nikoho, ani ty nejbližší jedince. S depresí se musí potýkat sami, vyřešit si jí. O pomoc si neřeknou takřka nikdy.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..