Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 3

Napsala | 18.04.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ne každý v životě prožívá jen ty hezké časy, kdy je šťastný, spokojený, nadšený a všechno okolo něj září. Někdy se prostě dostaví temné, špatné a smutné časy, které bohužel patří k životu. Je potřeba s tím nějakým způsobem bojovat, nepodávat se tomu, alespoň to všude říkají a vše tomu nasvědčuje. Jenže to není tak jednoduché. Jak se vyrovnat se smutnými věcmi a časy?

Jak je to podle znamení?

Možná si to nemyslíte, ale důležitým aspektem, jak se vyrovnat se smutkem či špatnými časy může být právě znamení. Podle nich totiž lidé často jednají. I když si to nemusíte myslet, je tomu tak. Znamení má vliv na chování, na spoustu vlivů a vjemů, které se okolo vás dějí. A právě toto může mít také vliv na to, jak prožíváte a řešíte smutné časy. Jak je to právě s vaším znamením?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají tendence temným myšlenkám a smutným situacím plně podlehnout a to hodně rychle. Často rezignují na všechno, co se okolo nich děje, propadají beznaději, což není zrovna nejlepší řešení. V podstatě je toto provází celým jejich životem. Od přírody jsou to pesimisté, kteří se moc neumí radovat ze života a také neumí moc čelit kritice. Často vám mohou přijít v pohodě, ale je to spíš maska, kterou nasazují kvůli okolí.

Rak (22. června – 22. července)

Právě Raci mají tendence postavit se všemu a bojovat. Nechtějí ublížit, spíš v tom nacházíte dobrý úmysl. Nicméně když se jim toto nedaří, zahořknou a těžké chvíle je pohltí. Ztratí víru v lepší zítřky, začnou jednat nerozumně a pohltí je to. Chtějí být v životě přirozeně šťastní, a pokud mohou být, tak je vše v pořádku. Když si však všimnou ostatní, že není šťastný, začne panikařit a může lehce upadnout do deprese.

Přečíst  Sebekontrola – jak je na tom vaše znamení s ovládáním a kontrolou vzteku? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..