Tip na Dárek – Vánoce 2008

By | 25.11.2020

Zadejte si osobní horoskop, pro vás, nebo jako dárek pro partnera/ku. Tento a příští měsíc, dostanete navíc bonus, další stranu navíc. Tarot, výklad karet + překvapení. Čtěte celý příspěvek, uvnitř příspěvku naleznete vzor horoskopu na míru.

– VZOR -Josífek Kaldavý
17.1.1987

  • Nacházíte se na 270-300° zodiaku
  • Vaší planetou Je Saturn

Výše vás posouvá Rak, dolů vás dostane Váha, ta vás trochu brzdí, ale to je dobře, protože máte ascendent ,ve váze a ta vám dává možnost rozmýšlet se nad důležitými věcmi. Odpovídá vám Dům deset. Desátý dům, je brána nebes, odpovídá poledni a je nejvyšším místem horoskopu. Jako kozoroh, stoupáte vysoko, a nemusíte se bát, že někdy spadnete, kozoroh nikdy nesejde z cesty, ani nespadne na dno.

Kozoroh

…charakteristika…
Numerologie číslo 7]Vaším číslem je sedm, to představuje vaši životní dráhu. Půjdete směrem moudrosti a poznání. Budete chtít šplhat hodně vysoko a taky vyšplháte. Je to však cesta osamocení, naleznete klid v srdci, vnitřní harmonii a poznání, nesmíte však vyhledávat společnou osobu, ta vás ze své cesty zradí. Zastavíte se spíše v klášterech, než v hospodách, možná se z vás stane filozof, okultista, spisovatel, kněz nebo budete tyto všechny věci mít moc rád. Vaše jméno vám dává předzvěst dobré budoucnosti. Váš život bude bohatý, úchvatný, plný výjimečných setkání, budete se pohybovat v kruhu těch nejvyšších. Ale úzkost vás bude sledovat jako stín, pomůžete hodně lidem, neberte si proto práci domů. Musíte se naučit odpočívat. Pokud studujete, máte ty nejvyšší možnosti studia dosáhnout, jste dítě štěstěny, ta si na vás sáhla a tento a další rok na vás bude držet ochrannou ruku.

Přečíst  Vánoce: Kde se vzaly dárky?

Čísla vašeho jména

1+2+3+4+……/je to výpočet vašich osobních čísel../.
Máte silnou vůli, dokážete se vylízat z každé rány. Snažíte se projevovat nezávisle. Toužíte po lásce a sňatku. Jste, ale i citlivý a rodina bude pro vás vším. Tolerantní, ušlechtilý, nezištný, to jsou typické rysy vašeho chování. Zachraňuje vás víra. V lásce jste hluboce upřímný, ale více citu vyžadujete, než dáváte. Musíte najít svou rovnováhu, to je pro vás velmi důležité. Merkur ve vašem znamení: jste komunikativní, inteligentní a soudný. Máte rád pohyb a změnu. Dospívání ve vás probouzí dobrou mysl, kterou, ale mohou zneužívat jiní lidé. Jste zvídavý, elegantní, otevřený, ve svém výběru a vkusu.

TAROT PRO ROK 2008

/následuje výpočet čísel…/
KARTA SOUD
Tarotová karta soud]Co očekáváte, toho se vám dostane.Je to rok plný změn, ale i dobrého. Můžete mít mylné představy o životě, měl byste z toho procitnou, protože tato karta vás v tom umí podržet. Poslouchejte zvuky kolem sebe, dostane se vám slyšet poselství. Na kartě je vyobrazen archanděl Gabriel, ten vévodí kartě a západnímu kvadrantu nebes. Je to posel Boží. Protože slunce zapadá na západě a Gabriel, je pokládán za anděla dovršení. Je znám také jako &bdquooheň vody&ldquo. To znamená, že tento rok vám přijde konečné pročištění, vašeho „já“. Smíchá se oheň s myslí s vodou citů. Dostane se vám i tvůrčí podoby. Nebo začnete žít nový život, novou dráhu. A to myslím, i s novým vztahem. Vaše práce dostane nový spád, chytejte inspiraci a převeďte ji do reality. Tento rok se naladíte na něco, co uskutečníte a povede vás to dále životem. Je to vaše cesta, psal jste mi, že si můžete vybrat a nevíte jak. Porovnávejte všechny pro a proti, tato karta vás povede správnými krokami. Myslete na ni. Dostane se vám i rovnováhy. Srovnejte v sobě své vědomí, napojte se na vaše vnitřní &bdquoJá&ldquo, pak vás i živly, který se stanou vašimi spojenci, budou držet ve stabilitě.

Přečíst  Předvánoční atmosféra: Barborky

TAROT PRO ROK 2009

/následuje výpočet osobních čísel…./ na rok následující 2009
KARTA SVĚT
Tarotová karta svět]Tato karta se někdy nazývá Svět, jindy Vesmír. Ukazuje, že tyto sféry
se vzájemně podmiňují. Vyobrazuje tanečníka, v uzavřeném věnci. Karta ukazuje, že jste dospěl, máte nad sebou ochranu vyššího a dobře se vám povede. Myslím, že jste se i rozhodl, pomáhal lidstvu a dobře. Věnec, který symbolizuje tuto kartu, znamená, že nastal čas oslavovat vítězství, nad která jste tak usiloval. Dosáhl jste vítězství i v osobních zkouškách a trápeních, v životních radostech i strastech. Dosáhl jste rovnováhy, kterou jste tak dlouho hledal. Že dokonce umíte stát na jedné noze a vše z poklidu řídit. K vaším otázkám musím podotknou, že se dobře rozhodnete, je však důležité nic neuspěchat a zvážit vše pro a proti. Karta Soudu vám v tom pomůže, držte se jí a myslete hodně na ni. Už žádné kompromisy, snění, musíte tento rok se rozhodnout, co chcete od života a co mu za to dáte vy. V lásce, není doba vhodná na experimentování, držte se jedny partnerky a nebuďte přelétavý. V práci nesmíte sedět na několika židlích najednou, to vás hrozně vyčerpává. Ztrácíte stabilitu, udělejte tomu konec. Dělejte jednu práci, dělejte ji dobře a řekněte si za ni více peněz.

Životní dráha

jméno….
SLUNCE
Slunce]Při vašem narození, při vás stála tato karta. Je to moc pěkná karta. Značí, že jste citlivá, jemná, štírka, velice vášnivá, znak erotického symbolu. Na kartě jsou vyobrazeny dvě děti, které spolu dovádí. A drží se za ruce. Je to Adam s Evou, ještě před rozkvětem. Vaším číslem, které je pro vás šťastné je 13. Bude vás provázet celý život, nebojte se ho. Slunce vám dává sílu, pokud ji potřebujete, čerpejte z ní.

Magické rostliny : borovice, bukvice, cedr, dobromysl, fenykl, galgán, hořčice, hřebíčkovec, jalovec, hvozdík, kadidlovník, kopál, máta, mateřídouška, ostružiník, rozmarýna, skořicovník.

Následuje Keltský horoskop… (text neuvádíme)

Rozbor partnerky

RYBA …
následuje jméno a narození

Jste velmi inspirativní, tajemná, ráda si vytváříte svůj vlastní svět. Většinou potřebujete víru, ta vám dává sílu. DŮM XII – INIMICI
Váš dům je moc velký, jako vaše srdce. Čekají vás velké zkoušky, ale i vážné nemoci, proto již teď jim předejděte. Máte ráda velké zvířata, i když vás někdy mohou děsit. Jste moc milá k lidem, pozor někdy vás mohou zneužívat. Jste ušlechtilá, hrdinská, ale čeká vás i odloučení. Vaše Karma musí posílit. Jinak se k vám ve stáří mohou přikrást zlé nemoci.

Vážená Rybo, vaší planetou je Neptun, výše vás posouvá Panna, jinak nemáte na dráze planetu jinou, která by vás chtěla sundat dolů. Neptun, v astrologii, znamená, vše co se vzdaluje, sny zmatek, to co nemůžeme chytit. Rozpoznáte špatné a dobré. Chováte se tajemně, potřebujete však víru. Neptun vám dává vynalézavost, často však také křehkou psychiku. Ryba je velice okouzlující a chápavá, ráda pomáhá ostatním, umí si však zavařit život s lidmi, kteří je využívají, ryba se tak dostane do úlohy oběti. Nenechte se ovlivňovat, umíte rozpoznat špatné, jste pružná ryba a umíte klouzat mezi prsty. I když jste někdy přecitlivělá a nedůsledná, ze špatných situací umíte vybruslit. Čekají vás velké zkoušky, dostanete pár facek od života. Musíte zesílit svou Karmu, je to velice důležité pro vás. Ryba je velice zvláštní tím, protože ji nepřitahuje moc, bohatství, peníze. Málo Ryb, za celý svůj život nashromáždí větší obnos. Ryba jako jediná si uvědomuje pomíjivou hodnotu peněz. Pozor tento rok vás čeká úraz. Váš partner vás věrně miluje, nemusí vám proto denně říkat, jak vás miluje, ale je to tak. Do budoucnosti zůstanete spolu, porodíte dvě děti. Dvě holčičky. Jedna bude mít sklon k umění. Druhá, bude spíše do zvířat. Ale obě vám na stáří budou dělat čest.

Následují vaše otázky, podle libosti, zodpovím všechny….

  • Budu mít práci?
  • Budu mít ženu?
  • Kolik budu mít dětí?
  • Co mě čeká do deseti let?

Hodně štěstí přeje vaše věštkyně.

Přátelství ženy je vždy blízké lásce. /Moore/

První, co člověk v životě nachází, poslední po čem natahuje ruku, nejdrahocennější co v životě má, je rodina. /Kokpig/

Je třeba milovat život, abychom jej mohli žít, a je třeba život žít, abychom jej mohli milovat. /Wilde/

SMS Věštba
SMS Výklad / banner