Vánoční dárky pro muže – jak vybírat podle znamení? 2

Napsala | 17.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Jste spolu první Vánoce? Popřípadě už přesně víte, co si o sobě myslet a víte, co druhý chce. Pokud i tak pořád nevíte, co protějšku dát pod stromeček nebo i jako jakýkoliv jiný dárek, máme pár tipů a rad. Můžete to zkusit podle znamení zvěrokruhu. Vám odpadne nepříjemné přemýšlení nad tím, co tento rok „zase“ vymyslet a dát partnerovi pod stromeček.

Vybíráme dárek pro muže

Každý muž má rád něco jiného, každý z nich vidí smysl v jiném dárku. Je jasné, že všichni muži, kteří se narodili ve stejném znamení, nebudou úplně stejní, na chlup přesně. Naše tipy berte jako návod, řiďte se vlastním úsudkem a tím, co o dotyčném člověku znáte a víte.

Co dát Rakovi?

Jsou nejlepší pro dávání dárků, nezáleží jim totiž na tom, co pod stromečkem najdou, co za věc tam bude. Vsázejí na to, že jim vůbec někdo dárek dal, že byl od srdce, že si dal tu práci s výběrem. A Rak pozná, zda jde o dárek, který někdo vybíral srdcem. Můžete proto sáhnout po něčem, co je sentimentální, plné vzpomínek, nápadů a tipů. Co je nejlepší? Společné fotky nebo knihu plnou fotek.

Co dát Lvovi?

Lev miluje luxus a drahé věci. Potřebují však skutečnou extravaganci, ne vonnou svíčku a podobně. Pokud si Lva chcete dostat, pak mu můžete koupit láhev kvalitního alkoholu – šampaňské nebo opravdu kvalitní víno je ideální. Můžete mu také dopřát lístky do divadla, kde se bude moci předvést. Od věci není také večeře ve velmi drahé a nóbl restauraci. Jeho dárky vás vyjdou poměrně dráž.

Co dát Pannám?

Zjistit u muže ve znamení Panny, co si přeje na Vánoce je těžké, takřka nemožné. Jde o velmi praktické znamení, seznam dárků má připraven měsíce dopředu. Chtějí věci praktické, takové, které mají vysoké kvality a hodnoty. Oblíbí si funkční ponožky, rukavice, diáře na nový rok a podobně.

Přečíst  Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..