Homeopatie: Nutností je celoživotní studium homeopatie

By | 24.02.2020

Do spojitosti s homeopatií se také někdy dává používání různých pomůcek a přístrojů, které podle moderní teorie napomáhají nalezení správného léku. Do klasické homeopatie však tyto věci nepatří. Do přípustných pomůcek klasického homeopata patří pouze knižní nebo počítačové pomůcky. Nutností pro homeopata je několikaleté až celoživotní studium homeopatie.


Homeopatie získává na popularitě a to zejména pro to, že lidé, kteří s ní mají pozitivní zkušenosti šíří jejich dobré zkušenosti a zážitky dál. Pokud také přemýšlíte o vyzkoušení homeopatie, je důležité, si vždy vybrat dobrého homeopata. Nejlepší samozřejmě je, pokud máte bezprostřední kladné doporučení od vašeho známého. Dobrý homeopat je totiž klíčem k úspěchu při řešení vašeho zdravotního stavu.

Homeopaté, kteří porušují základní homeopatická pravidla nebo kteří jsou nedostatečně v tomto oboru vzdělaní, mohou svým přičiněním zdraví pacienta ještě zhoršit. V praxi to můžeme sledovat například, pokud je vybrán takový lék, který potlačuje původní symptomy, tedy má stejný vliv na zdraví jako klasické léky od doktora.

Jak tedy vybrat správného homeopata? Je důležité, aby vámi vybraný homeopat absolvoval několikaleté homeopatické studium klasické homeopatie, které ukončil závěrečnou zkouškou, studium by mělo být doložitelné certifikátem o této zkoušce. Měl by také mít odpovídající znalost fungování lidského těla včetně fyziologie, aby dle symptomů mohl rozeznat život ohrožující nebo podezřelé stavy a vědět, kdy je nutné pacienta odeslat k lékařské pomoci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Homeopatie: Roviny organismu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..