Co vám sluší… vodnáři

By | 06.01.2021

Makeup vodnář]Zasnění, takřka neustále hledající nějaké tajemství na rozluštění – to jste vy, jenž vidíte mnohem dále do budoucnosti, než jíní lidé. Móda vás zajímá, ale když nechcete, tak vám nezáleží na tom co máte na sobě. Uran bez přestání trhá duši Vodnáře. Je to nevyzpytatelná výbušná planeta změny, která mu dovolí vidět do budoucnosti s elektricky modrou jasností.

Vodnář patří lidstvu. Představuje jeho největší naděje a ideály.

Vodnář miluje bílou a černou, miluje módní výstřelky i módní úlety. Obzvlášť u vodnářů nejsou zvláštností. Extravagantní oblečení vám nicméně moc sluší.

Nepodceňujte se! Jste smyslní, okouzlující a velmi tajemní, což vás činní přitažlivými. K vašemu životu moc potřebujete přátele, bez nich váš život nemá cenu. Vaši partneři vás někdy nechápou. Vodnáře totiž pochopí jen samotný Vodnář a nebo jen ten, kdo velice dobře zná jeho charakter. Platí to rovněž u oblečení. Partner mnohdy nechápe proč máte výstřední oblečení. Myslí si, že se chcete líbit jinému, když už své srdce rozdáváte mezi ním a přátele. Proto Vodnáři zůstávají mnohdy nepochopeni.

Nevěšte hlavu! Tento rok a i ten příští vám jde na ruku. Otevírá se vám něco moc pěkného – další éra života bude moc pěkná. Dopřejte si doplňky do vašeho šatníku i šperkovničky. Dlouhé a barevné do tyrkysově zelené barvy sladěné náušničky s náhrdelníkem, to je to pravé pro vás. Vy si na sebe můžete vzít úplně cokoliv, protože vám vše sluší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 11.09.2017 do 18.09.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..