Měsíční čínský horoskop od 01.04.2017 do 01.05.2017

By | 27.09.2020
Krysa: 

Atmosféra kolem vás se zahušťuje a vy přemýšlíte, kolik času vás dělí od oprávněného výbuchu. Naštěstí máte vedle sebe partnera, který chápe, co se děje, a ze všech sil se snaží, abyste si udrželi alespoň trochu přijatelný rozmar. Když vás tahá na procházky a nutí vás, abyste mysleli i na něco jiného než na práci, líbit se vám to nemusí, ale poslouchat byste ho ve vlastním zájmu měli.


Buvol: 

V práci to vypadá na pozitivní změny. Emoce se zklidnily a s nadřízeným se konečně dá rozumně mluvit. Pokud máte nápad, který považujete za skvělý a pro firmu přínosný, nečekejte a při první příležitosti ho představte! Vyhnete se tak situaci, kdy by s něčím hodně podobným přišel člověk, který sice nemá vaši inteligenci, ale na rozdíl od vás se nebojí.

Tygr: 

Dárky mohou mít rozmanitou podobu, ale ty, které v tomto měsíci dostanete vy, vás přivedou vyloženě do rozpaků. Pokud vám někdo daruje víkend s vařením, hlavně to neberte jako narážku na své mizerné kuchařské umění! Dotyčný vaří moc rád, vaření ho baví, a vám víkend pořídil proto, aby se s vámi konečně setkal v neformálním a příjemném prostředí.


Zajíc: 

Práce máte až nad hlavu, ale přesto je potřeba, abyste mysleli i na relaxaci. Pokud vám partner vysvětluje, že byste se oba měli víc hýbat, není to z jeho strany zlomyslnost, ale opravdová starost o vaše zdraví. Kdybyste alespoň o víkendu věnovali pár hodin péči o svou tělesnou schránku, cítili byste se rázem daleko lépe. Navíc byste sundali pár kilo, což by taky nebylo k zahození.


Drak: 

Rodina vám přináší spoustu radostí, ale také nemalé starosti. Postarají se o ně děti, které se samostatně a bez porady s vámi rozhodly, že vyrazí do světa na zkušenou. Chvíle, kdy vás postaví před hotovou věc, bude sice náročná, ale nakonec převáží pýcha. Opět se přesvědčíte, že jste z dětí vychovali samostatné a cílevědomé lidi, kteří si se životem dokážou poradit.

Přečíst  Čínský měsíční horoskop od 1.8.2018 do 1.9.2018


Had: 

Úvahy o koupi nemovitosti začínají nabírat na obrátkách. Pokud vám však instinkt říká, že v celé záležitosti je něco podezřelého, dejte na něj, a celou záležitost proberte s nestranným odborníkem. Kdybyste si navíc na všechna jednání s sebou brali právníka, bude to sice nějakou tu korunu stát, ale za jistotu, že jste pro zdar akce udělali všechno, co se udělat dalo, to opravdu stojí…


Kůň: 

V práci se připravte na spoustu nových zážitků. Budete na vlastní oči přítomni chvíli, kdy dosavadní šéfův favorit poletí způsobem, o kterém jste se dosud neodvážili ani snít. K vaší cti je však dlužno říct, že odoláte pomstychtivosti a celou záležitost necháte bez komentáře. Lidí, kteří dotyčnému nahlas řeknou to, na co zatím neměli odvahu, bude i bez vás dost…


Koza: 

Když partner říká, že byste si na něj měli udělat alespoň tolik času, kolik věnujete svým kamarádům, nerozčilujte se a přiznejte, že má pravdu. Zatímco s kamarády si povídáte rádi a často, se svým životním druhem komunikujete většinou větami holými a systémem příkazů a zákazů. Pokuste se svému druhovi věnovat stejnou pozornost, jakou dáváte svým známým, a uvidíte, jak rychle se váš vztah vylepší.


Opice: 

Přiznejte si, že s prací máte problémy. To, co vás zatím bavilo, berete jako tíživou povinnost, do které se vám ani trochu nechce. Pokud vaši náladu nevylepší víkend, kdy se práci vyhnete, a který plně věnujete odpočinku, nezbude, než abyste začali přemýšlet o změně zaměstnání. Stejně víte, že tam, kde jste, už skoro patříte k inventáři, a je vám jasné, že vás tam nic zajímavého nečeká.


Kohout: 

Když se partnerovi něco nepovede, pokuste se to brát jako věc, která se stává. Je sice pravda, že byste to mohli jedovatě a zároveň vtipně okomentovat, ale to je právě to, čemu byste se měli vyhnout. Když se už ukáže, že je to opravdu průšvih, nekomentujte, ale snažte se společnými silami z této nemilé situace nalézt východisko. Určitě se vám to podaří!

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.02.2017 do 01.03.2017


Pes: 

Odložte ostych, který je momentálně vaším největším nepřítelem! Pokud dostanete šanci, abyste představili výsledky své práce, neváhejte a okamžitě se toho ujměte! Zároveň pak počítejte se spoustou dotazů, které budou po vašem vystoupení následovat. Když na ně dokážete odpovídat jasně a dokonce s jistou dávkou vtipu, sklidíte na závěr zasloužené uznání.


Vepř: 

Pokud máte šanci vyzkoušet sport, s nímž dosud nemáte osobní zkušenosti, neváhejte a jděte do toho! Jde o činnost, která se vám zalíbí. Navíc v ní budete od začátku tak šikovní, že vám nikdo neuvěří, že jste opravdu začátečníci. Drobný problém bude při pořizování náležité výbavy, která nepatří k nejlevnějším, ale i to nakonec zvládnete tak, abyste byli spokojení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..