Měsíční čínský horoskop od 01.09.2016 do 01.10.2016

By | 14.05.2020
Krysa: 

Vaše ambice konečně dojdou uspokojení. Šance, kterou vám donesou až pod nos, je skvělá a vy byste ji měli využít. Vysvětlit to však musíte partnerovi, který má pocit, že na něj už tak máte málo času, a bojí se, že ho budete mít ještě méně. Ujistěte ho, že se mýlí a požádejte, aby vám pro budoucnost vytvořil fungující rodinné zázemí, bez něhož se nehnete z místa.


Buvol: 

Pokud máte pocit, že vaše zdraví nefunguje tak, jak byste si představovali, je nejvyšší čas, abyste o tom přestali pouze mluvit a začali se o sebe pořádně starat. Nechte si udělat veškerá základní vyšetření a následně se po poradě s lékařem rozhodněte pro nový životní styl. Začátky budou těžké, ale pokud vydržíte, už koncem měsíce zjistíte, že jdete správným směrem.

Tygr: 

Jediné, co opravdu nutně potřebujete, je alespoň pár souvislých dní odpočinku, kdy nebudete žádným způsobem pracovat. Poraďte se s partnerem, který už dlouho myslí na prodloužený víkend v tichých lázních, kde se o vás budou dobře starat a kde na sebe budete mít dostatek času. Neříkejte, že je to zbytečné utrácení, ale berte to jako investici do zdraví i do vztahu…


Zajíc: 

Kamarádi mají za to, že byste jim měli se vším rádi a dobrovolně pomáhat, a nechápou, že máte rodinu a příbuzné, kteří vás momentálně potřebují víc. Promluvte si s nimi otevřeně, ale pokud máte pocit, že vám stejně nevěří, své vysvětlování zkraťte. Ve druhé polovině měsíce se těšte na nabídku na zajímavou zimní dovolenou, kterou byste měli využít.


Drak: 

Jediné, čemu byste se měli důsledně vyhýbat, jsou jakékoliv stroje, s jejichž obsluhou nemáte zkušenosti. Jde o měsíc, kdy pro vás bude problémem i nastartování nového mobilu! Obvykle jste na své schopnosti v tomto ohledu právem pyšní, ale teď uděláte dobře, když se vlastní aktivity vzdáte a objednáte si odborníka. Budete ho sice muset zaplatit, ale to zvládnete…

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.07.2016 do 01.08.2016


Had: 

Jste ve velice zajímavé situaci. Člověk, kterého byste moc chtěli, pomalu neví, že existujete, zatímco ten, o kterého nestojíte, se kolem vás neustále točí. Je jen na vás, zda dáte přednost jistotě v náručí někoho, koho zase tak vášnivě nemilujete, nebo zda věnujete své city člověku, který vás sice při setkání zdvořile pozdraví, ale tím jeho zájem skončí.


Kůň: 

Je potřeba, abyste v sobě vzbudili diplomata. Pokud se v práci proti sobě staví dvě nesmiřitelné skupiny kolegů, vy byste měli nasadit vlídnou a chápavou tvář a za všech okolností si zachovat neutralitu. Vaše jednání sice moc nadšení nevzbudí, protože každá frakce doufala, že vás dostane na svou stranu, ale pro váš klid nic lepšího neexistuje.


Koza: 

Hlavně neztrácejte čas tím, že budete svému životnímu partnerovi dokazovat, že jste lepší než ti, kteří jeho životem prošli před vámi. Když se budete chovat tak, jako byste byli v jeho životě první a jediní, můžete na tom jenom vydělat. Vaše sebevědomí stoupne a vás miláček konečně pochopí, že jste naprosto nezasloužené štěstí, které mu vstoupilo do života.


Opice: 

Připravte se na neustálé hovory o penězích, které vás otravují jak v práci, tak mimo ni. Zaměstnavatel vám sdělí, že na dlouho slíbenou pracovní pomůcku můžete zapomenout, doma se dozvíte, že máte po dovolené v rezervách díru a musí se šetřit. Nepropadejte panice, naděje na mimořádné příjmy je vysoká a peníze, s nimiž jste nepočítali, skoro jisté!


Kohout: 

Změn se nebojte, protože všechny, které proběhnou, vám přinesou do života jenom to dobré. Připravte se ale na chvíle, kdy budete muset o jejich pozitivním efektu přesvědčovat nejen partnera, ale i rodiče. Vyslechněte jejich názory, nepřipomínejte jim, že vy nyní žijete v jiném světě, než žili oni, ale nakonec si udělejte to, co vám radí váš zdravý rozum, který nezklame.

Přečíst  Znamení horoskopu Panna - Díl VI.


Pes: 

To, že jsou podmínky nějak nastavené, ještě neznamená, že se s nimi máte smířit. Pokud chcete, dosáhnete velice rychle změny, která je pro vás daleko příznivější. I když se všechno odehrává podle vašich představ, nesmíte usnout na vavřínech. Využijte každé chvíle, kdy můžete posílit svou společenskou pozici a dokázat, že se s vámi musí počítat.


Vepř: 

Veškeré partnerské záležitosti probíhají na výbornou. S miláčkem se nehádáte a rozumně se dokážete domluvit i tam, kde jste dosud společnou řeč hledali obtížně. Když partner přijde s tím, že byste si spolu měli dopřát dovolenou, na kterou během hektického léta nebyl čas, neříkejte, že je vám doma dobře, ale hned se s ním domluvte na místě, kam vyrazíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..