Týdenní partnerské horoskopy od 31.07.2017 do 07.08.2017

By | 04.07.2020
Beran – Beran: 

I když miláček tvrdí, že je v jisté náročné záležitosti naprosto kompetentní, není to zdaleka tak divoké. Uděláte dobře, když si zajdete za dalším odborníkem a celou věci zkonzultujete i s ním.


Beran – Býk: 

V některých záležitostech je tak trochu mimo. Obvykle staví na pevnou zem on vás, ale tentokrát se karta obrátí a do reality stavíte vy jeho.

Beran – Blíženci: 

Seznámíte se velice snadno. Potíž je v tom, že je to člověk, který se na vás přisaje jako klíště a vy mu budete jen těžko vysvětlovat, že ve vašem životě jsou i jiní lidé než on…


Beran – Rak: 

Když vám říká, že na nic nemá čas, měli byste ho brát vážně. Nabídněte mu pomoc a uvidíte, že se situace rázem obrátí k lepšímu a nějaký čas se najde.


Beran – Lev: 

Pokud má rád konflikty, má ve vašem případě smůlu. Vy se do ničeho takového nehodláte nechat zatáhnout – a taky se postaráte, aby mezi vámi i nadále panoval klid.


Beran – Panna: 

Když přijde s tím, že uvaříte domácí kečup, berte to jako výzvu. Navíc to bude akce, která vás dva spojí a kterou si budete oba vyloženě užívat.


Beran – Váhy: 

Neztrácejte čas tím, že mu budete vysvětlovat něco, co stejně nechce pochopit. V takovém případě stačí, když mu to řeknete jednou a počkáte, až se mu to srovná v hlavě.


Beran – Štír: 

Jeho rodinné tradice narazí na vaše priority. Když přijde s tím, že musíte jet alespoň na jeden srpnový víkend k jeho rodičům, nehádejte se a ustupte.


Beran – Střelec: 

Hlavně neberte vážně jeho kázání o morálce! Nejpozději ve čtvrtek pochopíte, že morálka, kterou hlásá, je pro ostatní, ale on sám se jí řídit nemusí a ani nechce.


Beran – Kozoroh: 

Když přijde s tím, že od vás potřebuje podpis, který vás k ničemu nezavazuje, měli byste zpozornět. Kdybyste dokázali jeho žádost odmítnout, bylo by to nejrozumnější.


Beran – Vodnář: 

Neustále si vyžaduje vaši pozornost. Možná by bylo lepší, kdybyste si alespoň na část dne dokázali vypnout telefon a zajistit si tak pár klidných hodin.


Beran – Ryby: 

První dojem, který na vás udělal, je skvělý. Skvělý je dokonce natolik, že se s ním skoro bojíte setkat podruhé, protože máte strach, že se v něm zklamete.


Býk – Beran: 

Oba navazujete nové přátelské vztahy. Oba byste si však měli dát pozor, aby to mezi vámi a novými kamarády nezačalo jiskřit tak, že byste to nedokázali zvládnout.


Býk – Býk: 

Představa života s Býkem dostává pěkně na frak. Váš dosud pracovitý partner přišel na chuť lenosti, a vůbec mu nevadí, že většinu práce nechává na vás.


Býk – Blíženci: 

To, čím se vás snaží přesvědčit, opravdu nejsou argumenty, které byste měli vzít v potaz. Jděte si dál po svém, protože to tak bude pro něj i pro vás výhodnější.


Býk – Rak: 

Když jde o něj, neznáte bratra. Když se však zamyslíte nad ním, zjistíte, že téměř pokaždé myslí nejdříve na sebe a až potom na vás.


Býk – Lev: 

Když se vás zeptá na zimní dovolenou, opravdu neblázní. Dobře ví, že teď si můžete vybírat, zatímco v září byste museli brát jenom to, co zbude.


Býk – Panna: 

Veškeré poznámky, které se týkají vaší práce, raději nekomentujte. Kdybyste to komentovali, museli byste se s ním pohádat, protože mluví o něčem, čemu ani trochu nerozumí.


Býk – Váhy: 

Pokud přijde s tím, že bude svatba, nastane problém. Vy se zatím na nic podobného necítíte, ale nějak nevíte, jak mu to podat tak, aby se ani nenaštval, ani neurazil.


Býk – Štír: 

Přátelský vztah, který navážete, je pro vás velice důležitý. Problém je však se Štírem, který na přátelství mezi mužem a ženou nehrozí, a který podezírá ze všeho nejhoršího.


Býk – Střelec: 

S člověkem z tohoto znamení je to těžké. Nejdříve něco pokazí, pak se vám za to omluví, ale zároveň neudělá nic pro to, aby vám nápravu vaší vinou vzniklé situace ulehčil.


Býk – Kozoroh: 

Pokud se rozhodne, že vás chce, nedá vám šanci na únik. Než mu vysvětlíte, že o něj nestojíte, bude vás to stát spoustu energie – a stejně vám neuvěří, že to myslíte opravdu vážně.


Býk – Vodnář: 

Veškeré problémy se vyřeší tak, aby z toho vyšel bez sebemenšího šrámu. Jinému byste takové nezasloužené štěstí záviděli, ale svému Vodnáři to přejete.


Býk – Ryby: 

Dostane se do okruhu vašich známých a hned se kolem vás začne točit. Až později vám dojde, že se mezi vaše kamarády vecpal jenom proto, aby se konečně dostal k vám.


Blíženci – Beran: 

Rozvažujte, přemýšlejte a za svým Beranem jděte až s hotovým názorem a připraveným návrhem. Vaše nápady pak přijme bez zbytečné debaty a řečí, bez kterých se klidně můžete obejít.


Blíženci – Býk: 

Mezi vámi to pěkně jiskří. Pokud se bude jiskření odehrávat jen v erotické rovině, budete spokojení – ale pokud přejde do osobních výpadů, může to atmosféru nepříjemně ohrozit.


Blíženci – Blíženci: 

Opravdu nevíte, jak s ním máte jednat. Když po něm nic nechcete, obviní vás, že s ním nepočítáte – a když nároky zvýšíte, zase se dozvíte, že ho nenecháte ani vydechnout.


Blíženci – Rak: 

Hlavně mu nedovolte, aby vám radil, do čeho máte investovat. Když se v tomto směru spolehnete jen na sebe, bude to v rámci aspektů Jupitera daleko prozíravější.


Blíženci – Lev: 

Starosti, které máte, za vás nikdo nevyřeší. Když však budete držet spolu, přinese čtvrteční stacionární Uran něco, co vám ukáže, jak by se daly zvládnout.


Blíženci – Panna: 

Když se na vás naštve, neurazte se, ale přímo se ho zeptejte, co se vlastně děje. Z jeho řeči vám dojde, že není naštvaný na vás, ale spíše na něco, co se nepovedlo jemu samotnému.


Blíženci – Váhy: 

Když vám začne vysvětlovat, co máte dělat, abyste mu pomohli, budete z toho trochu rozpačití. Velice dobře ví, co byste měli udělat vy pro něj, ale nějak nemá jasno v tom, co by měl dělat on pro vás.


Blíženci – Štír: 

Ve vztahu hledáte především stabilitu. Naštěstí se Venuše dostává do Raka a váš partner pochopí, že je alespoň občas potřeba, aby s vámi o své lásce alespoň občas mluvil.


Blíženci – Střelec: 

V tom, co je důležité, hledejte dokonalost. Pokud vás nemovitost, kterou vám nabízejí, rovnou nevezme za srdce, bude lepší, když ji odmítnete a budete v hledání pokračovat.


Blíženci – Kozoroh: 

Dokažte mu, že máte přehled i v tom, v čem je opravdu dobrý. Pokud se s ním v tomto týdnu dokážete bavit na náležité úrovni, můžete si být jistí, že vám už neuteče.


Blíženci – Vodnář: 

Situace v jeho rodině je mnohem složitější, než jste si dosud mysleli. I když se vám nechce, musíte se tam vypravit, na místě zjistit, co se děje a podle svých možností nabídnout pomoc.


Blíženci – Ryby: 

Kolega z tohoto znamení na vás nepokrytě žárlí. Marně mu vysvětlujete, že to, co máte, jste nezískali výhrou v loterii, ale soustředěnou a vytrvalou prací.


Rak – Beran: 

Společnou řeč s ním najdete rychleji, než si dokážete představit. Je jenom potřeba, abyste si od něj nenechali skákat do řeči, a přesvědčili ho, že je nutné, aby vás nechal domluvit.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 07.08.2017 do 14.08.2017


Rak – Býk: 

Jeho poznámky k vašemu životnímu stylu nechcete proletět bez komentáře. Vypadá to, že se chce pohádat a proto svými řečmi jenom provokuje.


Rak – Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení se budete smát víc než jindy. Váš miláček má smysl pro humor a moc rád se s vámi o svůj náhled na veskrze komický svět podělí.


Rak – Rak: 

Opravdu nedokážete fungovat podle jeho náročných představ. Váš Rak má pocit, že se mu málo věnujete, a vy mu marně vysvětlujete, že i váš svět má jen čtyřiadvacet hodin.


Rak – Lev: 

Na návštěvě u jeho rodičů moc nemluvte, ale o to víc pozorujte. Dojde vám spousta věcí a vy budete přemýšlet, zda opravdu chcete, aby váš život časem vypadal tak, jako ten jejich.


Rak – Panna: 

Můžete se těšit na velice pozitivní změny. Panna má sice pocit, že to mohlo ještě chvíli počkat, ale vy budete tak nadšení, že svým pozitivním přístupem nakonec strhnete i jeho…


Rak – Váhy: 

Počítejte s tím, že vás vytáhne na nějakou akci s duchovním poselstvím. Nebraňte se, protože se vám tam nakonec bude líbit daleko víc, než jste předpokládali.


Rak – Štír: 

V pátek do něj pro jistotu moc nerýpejte. Při kvadratuře mezi Jupiterem a Plutem rychle ztratíte smysl pro míru a zvýšíte tlak tak, že ho naštvete, i kdyby se naštvat nechtěl…


Rak – Střelec: 

Jsou otázky, na které vám neodpoví. Než ho začnete obviňovat z toho, že vám to dělá schválně, měli byste vzít v úvahu, že neodpovídá třeba opravdu jenom proto, že prostě neví.


Rak – Kozoroh: 

Hádejte se s ním jen ve chvíli, kdy jste si jistí, že zvítězíte. V tomto týdnu jste však oba pod negativním vlivem stacionárního Urana, což znamená, že hádky mohou mít až fatální dopad.


Rak – Vodnář: 

Je sice jasné, že se o něj bojíte, ale přesto byste ho měli hlídat s menší intenzitou, než ho hlídáte dosud. Když vám říká, že to chvílemi přeháníte, měli byste se zamyslet, zda náhodou nemá pravdu.


Rak – Ryby: 

Od pondělního odpoledne to u vás vypadá jako v ráji. Venuše se dostala do vašeho znamení a vy si projevujete lásku způsobem, který vám všichni ostatní mohou jen závidět.


Lev – Beran: 

O negativní zkušenosti, které máte s jedním z vašich společných známých, se s ním podělte. Pomůžete mu zvládnout náraz, který bude nepříjemný a hlavně nevyhnutelný.


Lev – Býk: 

pokud si domů přitáhne zvíře s tím, že je to jenom dočasné, pokrčte rameny. Oba záhy pochopíte, že dočasnost je v případě každého živého tvora silně relativní.


Lev – Blíženci: 

Pokud se vám chce vecpat do života, vy proti tomu nic nenaděláte. Akce se však ujme váš miláček, který mu jasně vysvětlí, že místo ve vašem srdci je obsazeno a on nemá nárok.


Lev – Rak: 

To, že on má hodně starostí, ještě neznamená, že se musíte účastnit jejich řešení. Vytvářejte mu doma co nejlepší podmínky, ale práci jako takovou nechte na něm.


Lev – Lev: 

Jeho perfekcionismus vás zarazí. Obvykle máte pocit, že mu na detailech nijak zvlášť nezáleží, a teď jen s údivem pozorujete, jak dotahuje každý detail a kontroluje každou maličkost.


Lev – Panna: 

Když se něco nepodaří, pokuste se mu vysvětlit, že se to stává. Když vás nechá, abyste mu nabrkli kapesník a utřeli slzy, i beze slov pochopíte, že je všechno na té nejlepší cestě.


Lev – Váhy: 

Pokud se jedná o něco, na čem vám záleží, a co koliduje s tím, že by chtěl on, klidně ho zklamte. V tomto týdnu dávejte zásadně přednost tomu, co je důležité pro vás!


Lev – Štír: 

Najednou s vámi mluví tak otevřeně, že vás to naprosto vyvádí z míry. Když však od vás začne vyžadovat stejnou otevřenost, zjistíte, že to nedokážete.


Lev – Střelec: 

Pro svého miláčka budete navždy ti, kteří mu ukázali, jak krásný, plný a různorodý umí život být. Navíc váš překvapí vzpomínkami na začátek vašeho vztahu, na které jste vy už dávno zapomněli.


Lev – Kozoroh: 

Jeho tvrdá hlava narazí na vaši výbušnost. Když udělá něco, co se vám nezamlouvá, ozvete se tak nahlas a tak důrazně, že dokonce sám přizná, že udělal chybu…


Lev – Vodnář: 

Dosud jste ke svému vztahu přistupovali jako k něčemu nezávaznému. Díky Uranu se však situace obrátí a vy oba začnete přemýšlet o životě, v němž budete mít společnou nejen postel, ale i pokladnu.


Lev – Ryby: 

Když přijde s tím, že by koníčka převedl do povolání, bude to pro vás příjemné překvapení. Konečně začne dělat něco, co ho bude bavit, a navíc nebude mít čas, aby vás neustále kontroloval.


Panna – Beran: 

Když se naučíte skvěle zvládat domácí přístroj, na který měl dosud váš Beran monopol, žádnou velkou radost z toho nemá. Dokonce usoudí, že se to učíte proto, abyste se ho mohli zbavit.


Panna – Býk: 

Opět se ukáže, že naděje umírá poslední. Spojenými silami se z beznadějné situace nejenže vyhrabete, ale nakonec ji otočíte i ve svůj prospěch.


Panna – Blíženci: 

O věrnosti se s ním raději nebavte. Kdybyste přišli s podezřením, které jeho věrnost zpochybňuje, urazil by se tak, že byste nevěděli, jestli se víc zlobíte na něj nebo na sebe.


Panna – Rak: 

Na lásku z tohoto znamení nezapomenete. Můžete si sice říkat, že je to dávno za vámi, ale stačí maličkost, aby se vám všechno vrátilo a vaše city se znovu obnovily.


Panna – Lev: 

I trpělivost vám své plusy! Zjistíte to ve chvíli, kdy se Lev zbaví svých předchozích závazků a pořádně si uvědomí, co všechno jste pro něj udělali a co pro něj vlastně znamenáte.


Panna – Panna: 

Na své příbuzné nemáte trpělivost. K tomu, abyste se s nimi bavili, vás musí přemluvit váš životní souputník, který vám vysvětluje, že vás sice mohou štvát, ale že před nimi nesmíte zavírat dveře.


Panna – Váhy: 

Jsou věci, s nimiž si sám poradit nedokáže. Kdybyste ho dokázali přesvědčit, aby se alespoň o část svých starostí podělil s vámi, bylo by to rázem daleko snazší.


Panna – Štír: 

Najednou by se pro vás rozdal. Nepřemýšlejte, co ho k takovému jednání vede, ale buďte rádi, že si konečně všiml jak vaší existence, tak i toho, že i vy máte své potřeby, které musí respektovat.


Panna – Střelec: 

Ještě jednou se spolu ponořte do vašich dřívějších snů. Pak zjistíte, že jste dozráli a že pár z nich dokážete uskutečnit, aniž by vás to zruinovalo.


Panna – Kozoroh: 

Jeho odmítnutí vás na kolena nesrazí. Maximálně si uvědomíte, že s člověkem, který se dokáže chovat tak neomaleně, nechcete mít už vůbec nic společného.


Panna – Vodnář: 

Občas máte pocit, že by bez protestů snad ani nedokázal žít. Průšvih to bude na dovolené, kde se má sklon vymezovat vůči všemu, co mu kdo navrhne, a vůbec nechápe, jak moc vás tím rozčiluje.


Panna – Ryby: 

Ve středu odpoledne, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Neptunem, se vyhýbejte všem místům, kde se sází. Návštěva kasina by mohla být v negativním slova smyslu osudnou.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 06.11.2017 do 13.11.2017


Váhy – Beran: 

Nic z toho, co mezi vámi bylo, se nedá zapomenout. Můžete si ale uvědomit, že i to, co je na první pohled zlé, může být ve svých důsledcích velice dobré…


Váhy – Býk: 

Víkend bude náročný. Býk má pořád pocit, že byste měli víc pracovat, a nechápe, že vy byste si moc rádi užili dva dny, kdy si můžete vychutnat ničím nerušenou pohodu.


Váhy – Blíženci: 

Vezměte ho do letního kina nebo na nějakou jinou podobnou akci! Bude to příjemné, a pokud si při tom dokážete zavzpomínat na začátky vašeho vztahu, bude to ještě příjemnější.


Váhy – Rak: 

Knížku, kterou jste mu půjčili, musíte odepsat. Potíž je v tom, že vás Rak přesvědčuje, že jste mu ji nikdy nepůjčili – a vy najednou zjišťujete, že tomu dokonce i věří.


Váhy – Lev: 

Se svou láskou se mu raději nesvěřujte. Jakmile zjistí, že ho opravdu milujete, zesílí nároky, které na vás má, do míry, která bude opravdu nezvládnutelná.


Váhy – Panna: 

S údivem zjistíte, že ani on není bez chyby. V tomto týdnu vám připadá, že vyvolává hádky vyloženě proto, že se nudí a že hledá něco, co by ho bavilo a zabavilo.


Váhy – Váhy: 

V jeho přítomnosti se nedokážete soustředit na nic jiného než právě na něj. Pokud potřebujete něco rozumného udělat, vyštvěte ho na procházku a do práce se dejte v jeho nepřítomnosti.


Váhy – Štír: 

Jeho žárlivost vám leze na nervy. Občas dokonce přemýšlíte, že mu zahnete jen proto, aby měl k nadávání důvod a aby jeho výčitky a pochybnosti byly oprávněné.


Váhy – Střelec: 

Oba uděláte dobře, když si naordinujete podstatně víc pohybu než obvykle. Zbavíte se tak stresu, předejdete hádkám a do vašeho života se vrátí mír.


Váhy – Kozoroh: 

Náročná je zejména druhá polovina týdne. Oba máte neustále pocit, že byste měli něco měnit, ale ani jeden z vás neví, jak to udělat, aby nenadělal víc škody než užitku.


Váhy – Vodnář: 

Vzhledem k aktuálnímu hvězdnému postavení se projevuje jako partner snů. Neptejte se, kdy tento ráj skončí, ale buďte rádi, že jste do něj mohli alespoň jednou nakouknout.


Váhy – Ryby: 

V krizové situaci mu musíte dát sílu a důvěru v to, že všechno zvládne. Jakmile pochopí, že mu věříte, začne přenášet hory jen proto, aby vám dokázal, že vaše důvěra byla oprávněná.


Štír – Beran: 

Nenechte se svést tím, že vám nabízí něco zadarmo. Když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že v důsledku bude cena daleko vyšší, než si chcete a hlavně můžete dovolit.


Štír – Býk: 

Když si někam vyrazíte sami, Býk bude v pohodě. Zlom nastane až ve chvíli, kdy se vrátíte a kdy mu sdělíte, že jste se bez něj bavili daleko lépe, než s ním.


Štír – Blíženci: 

O žádném románku neuvažujete. Příležitost se sice najde, ale když se nad tím zamyslíte, uvědomíte si, že byste to svému miláčkovi nedokázali udělat.


Štír – Rak: 

Jeho koníčky vás v poslední době stojí víc, než je zdrávo. Nechcete vypadat jako člověk, který mu nepřeje, ale zároveň je vám jasné, že to tak dál opravdu nepůjde.


Štír – Lev: 

Vaše praktické myšlení narazí na Lva, který se chce předvádět. Nenechte se od něj přemluvit, abyste pořizovali něco, co by vám nakonec stejně k ničemu nebylo.


Štír – Panna: 

V jeho společnosti máte pocit, že vám vidí až do žaludku, a neostýchá se vám tam nahlédnout. Jinak by to pro vás byl ideální partner, ale s tímto jeho rysem se vyrovnat nedokážete.


Štír – Váhy: 

Vaše Váha neustále někde poletuje, ale vám to nevadí. Když budete upřímní, přiznáte si, že je to vlastně dobře, protože máte alespoň víc klidu než obvykle.


Štír – Štír: 

Na dovolené byste měli alespoň jednou vyrazit na večerní toulky nebo posezení. Kdybyste si přitom uvědomili, že nejste jen životní partneři, ale i milenci, bylo by to vynikající!


Štír – Střelec: 

Nenápadně zkontrolujte, co si sbalil na dovolenou. Hlavně ve středu a ve čtvrtek může být pod vlivem Luny ve svém znamení roztržitý a zapomene na pár opravdu podstatných věcí.


Štír – Kozoroh: 

Hlavně se od něj nenechte odradit! Může se vám sice pochechtávat s tím, že mluvíte jazykem, který neumíte, ale to vám může být jedno. Vy se na rozdíl od něj domluvíte…


Štír – Vodnář: 

Pokuste se najít nový životní směr. Když Vodnář říká, že ztráta partnera není důvodem k totální rezignaci na cokoliv, má pravdu a vy byste měli o jeho slovech alespoň přemýšlet.


Štír – Ryby: 

Jeho odvaha vám vyrazí dech. Když pak zjistíte, že to nebyla ani tak odvaha, jako spíš to, že možné důsledky svých činů nedomyslel, neudržíte se a řeknete mu své…


Střelec – Beran: 

Jsou věci, které musíte domyslet. Beranovy nápady jsou sice vynikající, ale pokud z nich nevychytáte všechny mouchy, vnesou vám do života spíše starosti než radost.


Střelec – Býk: 

Když se hodláte rozejít, měli byste mu to říct jako prvnímu. Náhody jsou překvapivé, takže by se klidně mohlo stát, že by se o vašich úmyslech dozvěděl od někoho jiného dříve, než od vás.


Střelec – Blíženci: 

U rodičů vznikne havárie a vy musíte zasáhnout. Moc se vám to sice nezamlouvá, ale zároveň je vám jasné, že když se toho vy dva neujmete, neudělá to nikdo.


Střelec – Rak: 

Můžete se sice rozhodnout, že ho přesvědčíte o své pravdě, ale patrně se vám to nepodaří. Rak se drží svého názoru, a to, co říkáte vy, ho evidentně nezajímá.


Střelec – Lev: 

Občas přemýšlíte, zda tak nemyslí nebo je tak zlomyslný. V každém případě to, co napáchal, napravujete častěji, než je vám příjemné a než se dá zvládnout.


Střelec – Panna: 

Když uděláte chybu, postavte se k tomu čelem. Bude to daleko lepší, než kdybyste se ze vzniklé situace snažili za jeho ironických pohledů a ještě ironičtějších poznámek vybruslit.


Střelec – Váhy: 

Když si rozmyslíte některé své zásadní rozhodnutí, Váze to klidně řeknete. Pochopí vás a dokonce vás bude ve vaší další životní cestě ze všech sil podporovat.


Střelec – Štír: 

Představa nového života ve dvou nabývá nebezpečně konkrétních obrysů. Pokud si nedáte pozor, budete najednou stát před oltářem a nebudete vědět, kde jste se tam vzali.


Střelec – Střelec: 

Nějak vám dochází trpělivost. Neustále se hádáte kvůli naprostým maličkostem a nechápete, že tím svému vztahu a jeho kvalitě prokazujete opravdu medvědí službu.


Střelec – Kozoroh: 

Neustále vás přesvědčuje o něčem, o čem se vy přesvědčit nenecháte. Nezdá se vám, že jde o debatu, ve které se jen ztrácí čas, protože ani jeden ze svého stanoviska ustoupit nehodláte?


Střelec – Vodnář: 

Nežárlete, ale ptejte se. Jen tak pochopíte, že lidé, s nimiž se stýká, nejsou ani nynější, ani potenciální milenci, ale pouze a jen kamarádi, s nimiž si pouze povídá.


Střelec – Ryby: 

Pokud jste si v poslední době stěžovali na nedostatek vášní, teď musíte svůj názor od základů změnit. Venuše se v pondělí dostala do Štíra a váš miláček projevy lásky opravdu nešetří.


Kozoroh – Beran: 

Váš vztah probíhá velice rychlým tempem. Vy byste možná dali přednost trochu pomalejšímu průběhu, ale Beran zavelí a vy bez debat posloucháte.

Přečíst  Kuzu: Lék na alkoholismus


Kozoroh – Býk: 

Nedumejte, co spolu máte vlastně společného. Ostatní to vědět nemusí, ale vám je jasné, že jste pro sebe velmi důležití a velmi důležití pro sebe chcete i zůstat.


Kozoroh – Blíženci: 

Když vás tahá na party, měli byste mu vyhovět. Chtít se vám tam sice nemusí, ale když už se tam ocitnete, budete se bavit daleké lépe, než jste předpokládali.


Kozoroh – Rak: 

Jeho představa života ve dvou se vám moc nezamlouvá. Váš Rak má dojem, že byste spolu měli žít jako siamská dvojčata a vy nevíte, jak má vysvětlit, že alespoň občas potřebujete volně dýchat.


Kozoroh – Lev: 

Letošní oslavy jeho narozenin proběhnou kupodivu v klidu. Plánované mohutné akce se smrsknou na posezení s příjemnými lidmi, které zvládnete bez problémů a kde se budete docela dobře bavit.


Kozoroh – Panna: 

Když přijde s tím, že byste se měli oba dát do hubnutí, měli byste nad tím přemýšlet. Když se na sebe objektivně podíváte, je vám jasné, že by vám pár kilo dolů vůbec neškodilo.


Kozoroh – Váhy: 

Náročný bude pátek. Oba jste pod negativním vlivem stacionárního Urana a kvadratury mezi Jupiterem a Plutem – a oba můžete reagovat tak, že to nebude ani ohleduplné, ani moudré.


Kozoroh – Štír: 

K tomu, co dělá v práci, se vyjadřujte opatrně, ale tak, aby bylo jasné, co si myslíte. Štír musí vědět, že riskuje, a pochopit, že vám se to ani trochu nelíbí.


Kozoroh – Střelec: 

Nějak mu nerozumíte. Je vám jasné, že chce svůj život změnit, ale není vám jasné, proč to dělá způsobem, který mu kromě komplikací nic dobrého nepřinese.


Kozoroh – Kozoroh: 

Oba chápete, že nazrál čas na zásadní rozhodnutí. Když se ještě domluvíte na tom, jaké rozhodnutí by mělo být to první, můžete lavinu pozitivních změn odstartovat.


Kozoroh – Vodnář: 

Když se vám vrhá kolem krku a ujišťuje vás o kladném vztahu, který k vám má, zpozorněte. Jeho jednání má motiv, kterému nerozumíte a který odhalíte až s postupem času.


Kozoroh – Ryby: 

Jeho priority jsou vám záhadou. V současné době prochází proměnou, které nerozumíte, a jedná tak, že marně přemýšlíte, co ho k takovému chování vlastně vede.


Vodnář – Beran: 

Když přijde s tím, že je na všechno sám a že se to stihnout nedá, raději to nekomentujte. Museli byste mu vysvětlit, že je to jen jeho vina – a to by slyšel skutečně nerad.


Vodnář – Býk: 

Na vlastní kůži vidíte a cítíte, jak je žárlivost nepříjemná. Čím víc se Býkovi snažíte vysvětlit, že k žárlení nemá žádný důvod, tím víc má dojem, že před ním své zálety zvlášť rafinovaně tajíte.


Vodnář – Blíženci: 

Jeho neustálé komentáře všeho, co se kolem vás děje, vám začínají vadit. Dosud jste se jeho smyslem pro humor bavili, ale teď si říkáte, že to skoro až přehání…


Vodnář – Rak: 

Neustálé úvahy o tom, zda mu jeho předchozí partnere byl nebo nebyl nevěrný, vás vyloženě rozčilují. Nezbude, než abyste mu nahlas vysvětlili, že je nejvyšší čas, aby nechal minulost plavat!


Vodnář – Lev: 

Domluvíte si setkání, na něm si domluvíte akci. Následně pochopíte, že všechno byl omyl, a dojde vám, že jste udělali moc dobře, že jste vlastně nahlas o ničem nemluvili.


Vodnář – Panna: 

Jakmile vám začne mluvit do života, měli byste zpozornět. Je docela možné, že by byl moc rád, kdyby se vás vztah rozpadl a on se vám pak mohl ujmout a získat vás pro sebe.


Vodnář – Váhy: 

Konečně vás začne respektovat. Občas si sice říkáte, že se tak mohl chovat dřív, a všechno by bylo jinak, ale pak si řeknete, že je lepší pozdě než nikdy.


Vodnář – Štír: 

V práci s ním navážete vztahy velice snadno. Jakmile se však řeč obrátí k soukromí, vy dáte hned najevo, že se o něčem takovém bavit nehodláte – a Štír bude souhlasit.


Vodnář – Střelec: 

Zkoušejte pečení chleba, vyrábění sýrů a jiné podobné práce. Vás to moc nezaujme, ale Střelce to chytí a začne hned vymýšlet nejrůznější způsoby, jak své dílo vylepšit.


Vodnář – Kozoroh: 

Přiznejte si, že je vaším vzorem! Když se mu něco nepovede, nevzdává to, ale bere to jako podnět k ještě usilovnější práci a ještě větší snaze.


Vodnář – Vodnář: 

Jsou nápady, které potřebují čas. Když přijde s tím, že byste měli změnit bydliště, nejdříve budete mít dojem, že to přehání, ale pak pochopíte, že opět na něco přišel dříve než vy.


Vodnář – Ryby: 

Jeho konkurenti pomalu odpadávají. Jemu to dělá radost, ale vy si uvědomujete, že v důsledku odpadu jeho konkurence bude mít daleko více práce a na vás daleko méně času.


Ryby – Beran: 

S kolegou z tohoto znamení je život jednoduchý. Potíže začnou až v pátek, kdy usoudí, že potřebuje z práce utéct dřív, a nechápe, že vám se zdá jeho nápad riskantní.


Ryby – Býk: 

Kamkoli s ním jdete, bude z toho průšvih. Býk je velice citlivý na jakýkoliv nedostatek úcty a řve i na lidi, kteří si to ani trochu nezaslouží.


Ryby – Blíženci: 

Když si chcete vyřídit lepší pracovní podmínky, jemu se s tím nesvěřujte. Mohl by vás předběhnout a to, co si vy zasloužíte, získat naprosto nezaslouženě.


Ryby – Rak: 

Může vám ho být líto, ale to ještě neznamená, že si ho rovnou musíte brát domů. Když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že si o takový průšvih už hodně dlouho koledoval.


Ryby – Lev: 

Krátký flirt vám neuškodí. Lev to bere jako něco, co k létu patří, a vy s údivem zjišťujete, že na tom asi něco bude – a krásně si to užíváte.


Ryby – Panna: 

Dovolenou už opravdu potřebuje. Pochopíte to ve chvíli, kdy přijdete domů a najdete svou Pannu unaveně ležet na gauči, kam se obvykle uchyluje jen v případě, kdy je opravdu nemocná.


Ryby – Váhy: 

Cestu k jeho srdci si musíte prošlapat. Až později pochopíte, že se nedávno dost ošklivě zklamal a vás tak dlouho nebral vážně proto, že se nechtěl zklamat podruhé.


Ryby – Štír: 

Neustále ho přemlouváte k něčemu, do čeho se mu viditelně nechce. Co kdybyste se tak na něj a jeho požehnání vykašlali a zkusili to bez jeho účasti a sami?


Ryby – Střelec: 

V tomto týdnu jste ve vztahu ti silnější. Když Střelci vysvětlíte, že má přestat nadávat na osud a konečně něco dělat, můžete si být jistí, že si to zapíše za uši…


Ryby – Kozoroh: 

Pokud se budete v jeho společnosti ostýchat, nic kloudného z toho nevzejde. Když se však projevíte dostatečně energicky, budete sami překvapení intenzitou, s níž se o vás začne zajímat.


Ryby – Vodnář: 

K nepříjemným záležitostem se vraťte ještě jednou a naposledy. Využijte nedělního odpoledne, kdy to všechno ještě jednou proberete a pak si slíbíte, že o tom nebudete už nikdy mluvit.


Ryby – Ryby: 

To, co prožíváte, se dá bez přehánění označit jako ráj na zemi. Venuše prochází Rakem a vy se snažíte, aby se tomu druhému s vámi opravdu líbilo…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..