Měsíční čínský horoskop od 01.09.2017 do 01.10.2017

By | 16.01.2021
Krysa: 

Na jedné straně je vám jasné, že musíte pracovat, protože to, co máte na starosti, za vás nikdo neudělá. Na druhé straně už bytostně cítíte, že potřebujete odpočinek, na který během léta nebyl čas. Nechcete využít prodlouženého víkendu a vyrazit si někam, kde se o vás postarají? Obvykle lázeňské pobyty považujete za zbytečné vyhazování, ale tentokrát by vám opravdu prospěly.


Buvol: 

V práci i v soukromí musíte vymýšlet řešení, která nejsou obvyklá ani prověřená, ale která jako jediná fungují. Doma si je prosadíte, ale v práci k tomu budete potřebovat trpělivost téměř nebeskou. Když vám šéf řekne, že vám tedy dává dovolení, ale že se všechno bude dít na vaši zodpovědnost, neděste se. Celá akce skončí vaším triumfem a on se k tomu, že všechno vznikalo pod jeho patronátem, ještě moc rád přihlásí.

Tygr: 

Veškeré seznamování probíhá skvěle, ale vy si musíte vybírat místa, ve kterých k tomu dojde. Jakmile v práci projevíte o někoho zájem, říkáte si o problém. Stejně tak opatrní byste měli být ve chvíli, kdy zjistíte, že vás se svým nezadaným příbuzným chtějí seznámit kamarádi. Na schůzku jděte, ale nic zásadního od ní nečekejte. Kdyby to náhodou vyšlo, užijte si příjemné překvapení.


Zajíc: 

Finance, které vám zaměstnavatel dosud upíral, protože jste na ně podle jeho názoru neměli nárok, konečně dostanete. Potěší vás to tak, že z nich koupíte pozornost pro partnera. Patrně vám řekne, že zbytečně rozhazujete, ale přesto je na něm jasně vidět, že má radost. Kolegu, který vás požádá o radu, neodmítejte. Tím, že se s ním podělíte o své znalosti, můžete jenom získat.

Přečíst  Co vám sluší.... panny


Drak: 

Do toho, jak máte fungovat, se vám snaží mluvit každý – a nikoho ani nenapadne, že by vám měl poskytnout volné pole působnosti. Naštěstí máte dost energie, abyste takovému odvážlivci vysvětlili, že máte svůj život pod dostatečnou kontrolou a jeho k tomu nepotřebujete. Můžete se sice dozvědět, že opovrhujete dobrou radou, ale to vám může být jedno.


Had: 

Když se děti rozhodnou, že budete mít doma nové domácí zvíře, můžete proti tomu sice protestovat, ale nic s tím nenaděláte. Pomůže jim i partner, který vám začne vysvětlovat, že se o zvíře budou starat, což v nich posílí zodpovědnost. Nakonec veškerá péče zbude jako obvykle na vás, ale to vám vadit nebude. Zvíře vám vyloženě vyhovuje a vy jste rádi, že ho máte.


Kůň: 

Je potřeba, abyste jednali trpělivě. Naštěstí vám to nedělá problémy. Náročný bude zejména přechod z prázdnin do nového školního roku. Děti, které dosud bez problémů vstávaly daleko dřív, než vy, začnou mít se vstáváním potíže. Další potíže budou s kroužky. Vaše zvídavé ratolesti by nejraději měly každý den tři, a nechápou, že to opravdu nejde.


Koza: 

Do vašich záležitostí se plete někdo, komu po nich nic není. Všichni vám říkají, že se máte tvářit, jako by se nic nedělo, ale vy to stejně nevydržíte. Dotyčného oslovíte a přímo se ho zeptáte, co tím sleduje. Odpovědět vám nedokáže, ale zato začne vyhrožovat buď policií nebo rovnou soudem. Z toho strach mít nemusíte, protože jedná jako typický pes, který štěká, ale nekouše.


Opice: 

Budete utrácet, i když jste to vůbec neměli v úmyslu. Kromě toho, co k začátku podzimu neoddělitelně patří, musíte kupovat ještě počítač, mobil nebo nejlépe obojí. Nenechte se zlomit dětmi, které vám vysvětlují, že vám stačí ten nejjednodušší přístroj, protože s tím složitějším stejně nebudete umět zacházet. Vyberte si to, co vám vyhovuje, a dobré rady neposlouchejte.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.08.2016 do 01.09.2016


Kohout: 

Do toho, jak se oblékáte, vám nemá kdo co mluvit. Je možné, že se o to pár lidí pokusí, ale ty byste měli zarazit hned, jak řeknou první slovo. Stejně důrazně musíte postupovat proti lidem, kteří vám začnou radit, jak vést domácnost, kolik a za co utrácet a jako vychovávat děti. Mohou mít sice pocit, že pro vás dělají to nejlepší, co se dá, ale ve skutečnosti vám jen zesilují stres.


Pes: 

Hlavně si vyberte, koho budete brát vážně. Lidi, kteří vám vysvětlují, že byste se neměli do něčeho pouštět, protože vám na to chybí jak znalosti, tak talent, neposlouchejte. Když se nad jejich slovy zamyslíte, pochopíte, že z vás mají strach, a bojí se, abyste je nepředběhli. Kvůli jejich stresům se v žádném případě neomezujte a bez obav vyzkoušejte své talenty.


Vepř: 

Spory vypuknou doma. Váš miláček má pocit, že si bez něj se životem neporadíte, a začne vám direktivně nařizovat, co máte dělat. Bude to pro vás šok, protože tak se ještě nikdy neprojevoval. Až posléze vám dojde, že za jeho jednáním jsou rady starších příbuzných. Mají pocit, že jste až moc sebevědomí, a doporučili mu, aby vás držel zkrátka. Neříkejte mu, že jste pochopili, ale dobře si to pamatujte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..