Magické rostliny, které je možno pěstovat i v pokoji

By | 12.04.2020

Květiny nebo rostliny jsou snad v každé domácnosti. Pomáhají tvořit příjemný a krásný interiér, k tomu mají mnohdy léčivé a uklidňující účinky, takže z nich člověk může hodně vytěžit. Některé se mohou pěstovat jen na zahradě, jiné zase můžete zasadit a pěstovat jako pokojové rostliny. Mnoho z nich mohou dokonce i pomoci. Jaké rostliny si můžete pořídit do svého interiéru?

Bazalka

Příjemná a vonící bylinka vám pomůže ochutit jídlo. Je skvělá do spousty omáček na špagety, na maso nebo do brambor. Kromě toho, když si jí zasadíte do květináče a uložíte v domácnosti, přinese vám lásku, vášeň, bohatství, štěstí a také například krásu. Traduje se o ní, že v tom, komu naservírujete pokrm, ve kterém je bazalka, probudí vášeň. Má prokazatelné účinky proti škodlivým látkám nebo depresím.

Levandule

Milovníci levandulí vyzdvihují její omamnou a krásnou vůni, ale také to, že vypadá velmi hezky a hodí se do domácností. Její vůně však má uklidňující účinky a pomáhá celkově zlepšovat náladu. Je ideální pro usnutí, proto máte-li s ním problémy, můžete využít esenciální olej. Pomáhá vidět duchy, zmírňuje bolesti hlavy, navozuje pocit relaxace.

Bambus

Máte-li jej v interiéru, bude se vás držet radost a bohatství. Také pomáhá plnit přání, zlomí kletbu, přináší ochranu a štěstí. Bambus podporuje člověka v jeho duchovním růstu, umí napomoci při rozvíjení uměleckého a kreativního talentu. Pomáhá zbavovat úzkosti a nepříjemných stavů.

Jasmín

Čistá vůně jasmínu je jedním z nejsilnějších afrodiziak, takže pro romantický večer se nehodí nic jiného, než právě jasmín. Jeho květy se otevírají v noci, což z něj tak trochu dělá magickou rostliny. Do domácnosti vám přinese peníze, lásku, vášeň a umí také vyvolat prorocké sny.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Magické rostliny pro Ryby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..