Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu

By | 14.11.2020

Každá žena ráda dostává květiny a nemusí to být jen k narozeninám nebo svátku, pugét potěší i jen tak. Mnohdy ženy říkají, že je jedno, jakou květinu dostanou, jsou rády, že si na ně někdo vzpomněl. Přeci jen, každá žena má svou oblíbenou květinu. Některé se líbí klasické karafiáty, které jiné ženě mohou připadat příliš obyčejné, a raději sáhne po krásné růži.

Květiny a povaha

Proč se vlastně někomu líbí sedmikrásky a jinému naopak orchideje? Oblíbená květina může symbolizovat vaší povahu, emoce, rysy a může vás vlastně tak trochu charakterizovat. Velmi často se tak povaha podobá právě květině, která se vám líbí. To nás přivádí k otázce. Jaká je vaše oblíbená květina? Shoduje se vaše povaha s popisem květiny?

Růže

Romantická, zasněná a vášnivá. Tak by se dala charakterizovat růže. Lidé, kterým se tato květina líbí, mohou mít hluboké a smyslné vztahy. Vždy se snažíte vyniknout nad ostatní, být lepší než všichni okolo. Možná jste maličko staromódní, ale ctíte tradice, které pro vás mají smysl. Chcete dokonalost, kterou v životě neustále hledáte.

Karafiát

Lidé obdivující karafiáty pevně stojí nohama na zemi, jste lidé, kterým je možno důvěřovat. Můžete se jim se vším svěřit, protože je jisté, že se to od vás nikdy nikdo nedozví, respektujete tajemství a soukromí. Jste věrní lidé, ostatní vás respektují. Povahově můžete být někdy maličko vyhranění, máte smysl pro styl. Ostatní si za vámi chodí pro radu, umíte poradit, nemáte moc rádi změny, máte rádi jednoduchost a klasiku.

Orchidej

Krásná, možná trošku exotická, taková je orchidej. Vypadá možná maličko tajemně a taková může být i vaše povaha. Jste elegantní, sofistikovaní a ke štěstí vám stačí jen malý okruh přátel, kterým věříte. Jste čestní, lhaní vás nijak nebere. Fungujete na zážitky, snažíte se poznávat svět a okolí, rádi cestujete. Hodně pečujete o svůj vzhled, je pro vás prioritou.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 30
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..