Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu 2

By | 06.10.2020

Každá žena ráda dostává květiny a nemusí to být jen k narozeninám nebo svátku, pugét potěší i jen tak. Mnohdy ženy říkají, že je jedno, jakou květinu dostanou, jsou rády, že si na ně někdo vzpomněl. Přeci jen, každá žena má svou oblíbenou květinu. Některé se líbí klasické karafiáty, které jiné ženě mohou připadat příliš obyčejné, a raději sáhne po krásné růži.

Květiny a povaha

Proč se vlastně někomu líbí sedmikrásky a jinému naopak orchideje? Oblíbená květina může symbolizovat vaší povahu, emoce, rysy a může vás vlastně tak trochu charakterizovat. Velmi často se tak povaha podobá právě květině, která se vám líbí. To nás přivádí k otázce. Jaká je vaše oblíbená květina? Shoduje se vaše povaha s popisem květiny?

Sedmikráska

Lidé, kteří mají v oblibě tuto květinu, mají dobrodružnou povahu, milují přírodu a všechny venkovní aktivity, které se zde dají podnikat. Jste lidé veselí, optimističtí, hledající na všem to pozitivní a dobré. Máte rádi legraci, vtip, humor a umíte své okolí rozesmát a pobavit, takže jste pro okolí ceněnými přáteli. Přátelství si vážíte, jste věrní a nezrazujete své přátele.

Lilie

Lidé s oblibou v lilii jsou soucitní a důstojní, mají rádi své přátelé, jsou hraví a empatičtí. Máte rádi svůj život, vážíte si všeho okolo, berete vážně úspěchy i vztahy, které navazujete. Ostatními lidmi jste respektováni, nejčastěji pracují právě v sociálních službách, což je i pro jejich empatii vhodné povolání.

Slunečnice

Slunečnice milují slunce a otáčejí se za ním, podobně jsou na tom i lidé, kteří mají v oblibě tuto květinu. Jsou veselí, přístupní všemu, šťastní, mají spoustu energie, jsou to optimisté, kteří hledají na všem pozitivní věci, snaží se vidět i v každém v okolí to dobré. Snadno navazují přátelství.

Přečíst  Dieta podle Luny
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..