Do-In I. díl: Tradiční čínská masáž

Napsala | 25.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Masáže]Masáže jsou nejen příjemné, ale také zdravé. Pomáhají relaxovat, uvolnit tělo, dopřejí potřebný odpočinek také pro mysl. Masáž Do-In není možná tak známá, ale jejím smyslem je probudit nejen tělo, ale i ducha. Cílem je rozproudit energii a pozitivně ovlivnit náladu. Během cvičení skvěle odstraňuje únavu a stres, kterým dnes mnoho lidí trpí.

Pokud tuto masáž absolvujete, vyladíte k aktivitě všechny důležité orgány vašeho těla. To věděli i taoističtí mniši, kteří tuto masáž prováděli každý den. Člověk se po cvičení této masáže cítí nejen harmonicky, ale také povzbuzen, s mnohem lepší náladou, než předtím. Nabíjí člověka energií a optimismem.

Tato masáž je tisíciletým tajemstvím zdravotních cvičení a sahá, až k samotnému zakladateli taoismu Lao´c. Tato masáž se dodnes praktikuje v čínských parcích spolu s tchaj-ťi. Je to v Číně jedna z nejoblíbenějších praktik. Díky této masáži můžete zjistit, které blokády narušují vaši rovnováhu a také je můžete vzápětí odstranit.

Masáž vychází z tradiční čínské medicíny a sestává z jednoduchých dechových technik a pohybových cvičení, které pomáhá navrátit tělo do původní rovnováhy. Naučíte se pracovat s energií, která je základem dobrého zdraví. Navíc využívá meridiány, tedy body na těle, které se užívají hojně v akupresuře či akupunktuře. Každý bod totiž spojuje různé orgány a části těla dohromady.

Důležité u této masáže je naladění na disharmonii, tedy na blokády, které způsobují nerovnováhu, poté na cvičení, které jsou dobré pro svaly, šlachy a klouby a aktivování určitých energetických bodů. Důležité je u toho dobře dýchat a mít potřebné ticho spojené s meditací.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Tanamera: malajská masáž

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..