Thajská masáž: Zbaví vás zdravotních problémů

Napsala | 14.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Jaké jsou rozdíly mezi thajskou a klasickou masáží? Thajská masáž se od klasické masáže liší především v účinku. Klasická masáž se soustředí především na několik svalových skupin, thajská masáž se naopak soustředí na celé tělo. Nevynechá jediné místečko na vašem těle.

Thajská masáž se snaží působit na více svalů najednou a protáhnout celé tělo. Také pracuje s akupresurními a reflexivními body, které mají vliv na zdraví člověka. Díky stlačování těchto bodů proudí energie celým tělem.

Při masáží se dají použít různé masti i bylinky, které masáž ještě umocňují. Navíc thajská masáž je opravdu ta, kdy po vás terapeutka šlape nebo na vás klečí. K masáži terapeutka využívá lokty, palce, dlaně, kolena a také chodidla. Proto se může stát, že masáž může někdy i bolet. Tyto techniky se využívají zejména k použití správného tlaku, a aby se zároveň odblokovaly energetické bloky a energie mohla v těle nadále proudit. Pokud při masáži cítíte bolest, je to signál, že se v těle něco děje, sval se uvolňuje a bolest tak může odeznít až večer nebo druhý den.

Masáže začínají od chodidel, kde se stimulují jednotlivé body. Zároveň se doporučuje chodit na thajskou masáž opravdu k terapeutkám z Thajska, které získaly certifikát už tam. Nikdo totiž ani u nás neumí tak dobře praktikovat tuto masáž, jako tyto terapeutky, které s touto masáží mají zkušenosti takřka od dětství. V dětství je totiž takto masírují jejich rodiče a později až vyrostou, masírují na oplátku rodiče. Je to součást jejich kultury. Zároveň mají tyto terapeutky mnoho praxe a zkušeností, které někdo jen tak nezíská.

Pokud máte nějaký zdravotní problém, i s tím vám může thajská masáž pomoci a navíc se dá i upravit podle vašich potřeb. Na masáž je nejlépe chodit tak, jak to budete vy sami cítit.

Přečíst  Thajská masáž: Kde se vzala?

Thajská masáž tedy ulevuje od bolesti, snižuje stres, obnovuje vitalitu, zvyšuje energii a také rozsah pohybu v kloubech a zvyšuje cirkulaci. Pomáhá ke správnému držení těla a vyrovnání. Uvolňuje mysl i tělo a vytváří pocit blaha. S thajskou masáží zkrátka neprohloupíte.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..