Toužíte po miminku? Ale stále nic? Vyzkoušejte bylinky

Napsala | 09.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Spermie]Bylinky se používají k léčebným účelům už tisíce let. Zatímco v jiných kulturách patří nebo jsou základem téměř každé léčby, u nás mají nálepku alternativní mediciny, tudíž nevěrohodné. Co se týče plodnosti a ženských potíží vůbec, tak bylinky jsou schopny upravit hormonální hladinu v těle, prokrvit, posílit a stimulovat dělohu a ostatní ženské orgány.

Za zkoušku přeci nic nedáte, navíc bylinky Vašemu tělu uškodit v žádném případě nemohou.

Léčba neplodnosti

Mezi nejznámější bylinky na léčbu neplodnosti patří bezpochyby třezalka tečkovaná. Léčivá sláva třezalky sahá až do starého Řecka. Její účinná látka hypericin podporuje dýchání buněk, čímž zlepšuje látkovou přeměnu a prospívá všem orgánům těla. Druhou magickou rostlinou je kontryhel. Ten byl odpradávna doporučován na všechny ženské problémy včetně neplodnosti. Posiluje ženské orgány, a to především dělohu. Působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbříšku včetně zánětu vaječníků a výtoků.

Mezi další pomocníky z léčbě neplodnosti patří meduňka, šalvěj, heřmánek sporýš a pelyněk. Meduňka napomáhá i při nepravidelném menstruačním cyklu. Zároveň zmírňuje menstruační bolesti a stimuluje dělohu. Šalvěj se zase podobá ženskému hormonu – estrogenu. Na ženské orgány má nejpozitivnější vliv heřmánek. Pelyněk pomůže s pročištěním krve a sporýš ovlivňuje činnost dělohy a funkci vaječníků.

Odvary z léčivých bylin byste měla pít nalačno, minimálně půl hodiny před jídlem. Čím jsou bylinky déle usušené, tím delší dobu by měly být louhované. Během přípravy odvaru se vyvarujte kovům, ty ničí léčebné účinky bylin.

Žádná bylinka nemůže mít účinek ihned, pít čaj musíte pravidelně po nějakou dobu. Nikdy neužívejte bylinky bez předchozí porady se svým lékařem. Bylinky totiž mohou ovlivnit účinky hormonální léčby.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Bylinky nejen do čaje, zkuste s nimi obarvit velikonoční vajíčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..