Magické rostliny pro Blížence

By | 29.08.2020

Rostlina Máta pro Blížence]Blíženec, člověk mnoha tváří, ale i osobností, těžko dosažitelný, ale moc zajímavý.

Jen si připomeňte, že Blíženci jsou znamení dvojčat, a proto má tato proměnlivá osobnost dvě stránky. Chvíli je vidíte, chvíli ne. Byla to láska, kterou jste na okamžik zachytili v tom měnícím se výrazu? Nenávist? Extáze? Inteligence? Idealismus? Lítost? Radost? Proměny pod vlivem planety Merkur, jsou rychlá a oslňující a mnohdy překvapující. Je těžké říci, kde končí realita a začíná iluze.
Blíženec dokáže měnit šaty, zaměstnání, milence nebo domov stejně rychle, jako mění svá rozhodnutí, což je zatraceně rychle. Chcete-li se o tom přesvědčit, nevyjdete z pohybu, není lehké Blíženci stačit. Ale většina Blíženců, dělá chybu, že myslí na druhé, ale málo na sebe. Pro ně jsou i tyto magické rostliny, které by měli, alespoň část z nich mít ve své blízkosti. Buď v čerstvém stavu, či sušeném. Blíženci by měli dbát na svou nedostižitelnost, v tom jsou vyjmečný. Pokud se chce Blíženec zklidnit, měl by používat koriandr, nebo podběl. Na psychiku je dobrý řepík, jírovec, či rozmarýna.

Harmonické rostliny pro Blížence

anýz, citroník, jablečník, jetel, kopr, levandule, lilie, mandlovník, máta, muškátový oříšek, petržel, tužebník, voňatka.

Pokud Blíženec potřebuje ochranu, měl by si vysadit v blízkosti bydlení osiku.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.01.2018 do 01.02.2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..