Tag Archives: blizenec

Znamení horoskopu Blíženec – Díl X.

Blíženci jsou nevypočítatelní lidé, kteří chodí všude pozdě, střídají partnery a práci. Nikde nevydrží a málokdo jim rozumí. Někdo je přezdívá energický „pošuk“. Opak je pravdou. Tito lidé jsou opravdu energičtí, díky tomu stíhají více práce než kdo jiný a když se někdy opozdí, tak to dokáží dohnat a ještě více napracovat. Pokud zaměstnáváte Blížence… Read More »

Magické rostliny pro Blížence

Rostlina Máta pro Blížence]Blíženec, člověk mnoha tváří, ale i osobností, těžko dosažitelný, ale moc zajímavý. Jen si připomeňte, že Blíženci jsou znamení dvojčat, a proto má tato proměnlivá osobnost dvě stránky. Chvíli je vidíte, chvíli ne. Byla to láska, kterou jste na okamžik zachytili v tom měnícím se výrazu? Nenávist? Extáze? Inteligence? Idealismus? Lítost? Radost?… Read More »

Co vám sluší…. blíženci

Makeup blíženci]Blíženci dovedou vylákat ptáka z hnízda a dát mu zazpívat pět nových písniček. Ale jejich neklidná duše může snadno přehlédnout ptáčka štěstí, který smutně čeká rok za rokem na jejich vlastním dvorku. Tito lidé rádi nosí jasně žlutou, zelenou, modrou, stříbrnou a šedou – jejich nálady odráží třpytivý akvamarín. Jejich lehký dotek připomíná jemnou… Read More »