Děti podle horoskopu

By | 04.04.2020

Tento článek je odezvou na mezinárodní den dětí a taky na stávající situaci, dobu, která nás učí jinak vychovávat děti. Mnozí z vás se na nás obrací o pomoc. Není den, abychom nezpracovávali horoskop na nenarozené, či na narozené děti. Jak své dítě vychovávat, aby v budoucnu měl štěstí a nezapomněl, že nějaké povinnosti má. Vše má dítě předurčené, ale výchovou ho můžeme vést po té správné cestě.

Mnozí s nás Husákových dětí si ještě vzpomínají na dobu, kdy děti měli povinnosti. V těchto letech nebyli počítače na kterých bychom stříleli protivníky, ani žádné zvláštní zábavy. Doba nás vychovávala jinak. Dnes naše děti a i ty co teprve přijdou, mají svobodu. Ale s ní přišla i úskalí – někdy, až moc přílišné volnosti a pracovní workoholismu rodičů. Nedivím se, skoro každý rodič má v dnešní době, nějakou tu hypotéku, či půjčku. Doba vás nutí pracovat více a dlouho. Na úkor našich dětí. Tím jsou naše děti více odkázáni na počítač, či zábavy, které jim neumožňují pohyb. A to je právě špatně.

Povinnosti dětí

Pohyb dětí a povinnosti jsou to co je vychovává. Není nad dítě, které přijde sice s roztrhanými kalhotami, odřenými koleny a nějakou tou modřinou. Toto dítě má předpoklad správného růstu, vývinu páteře a osvalení. Svaly jsou právě to, co našemu dítěti pomáhají ve správném vývinu páteře. Dnešní počítačové děti nemají možnost nabrat a správně každý den protáhnout svaly. Tím zdraví, ale i budoucnost našeho dítěte značně trpí. Svobodná vůle dala volnost i našim dětem. Správně vychovávané dítě, by mělo mít od první třídy nějaké povinnosti. Ať jde o úklid domácnosti, nebo zahrady. Starší děti vedeme k občasným brigádám. Není nad vlastní vydělané peníze. Samozřejmě tím, naše dítě vychováváme k tomu, aby si vážilo hodnoty peněz. To vše ocení budoucnost. Dnešní rodiče místo péče o dítě mu raději dají finance a dej nám pokoj. Takové dítě nikdy nic neuspoří a nebude si vážit financí. To je dnešní výchova. S dítětem je to jako s dobrou bankou. Je dobré do něj kvalitně investovat, budoucnost vám to vrátí. Dopřejte svým dětem pohyb, nasměrujte je do dobrého kroužku. Skauting, příroda, to je vše o poznatcích a správném vývinu. Mnohé děti znají dobře Chorvatsko, ale znají i náš kraj? Památky? Řeky?Jezera? Je to ve vás v rodičích, vy máte zodpovědnost a rozum je k tomu vést. Neříkejte si ještě je čas, možná zítra bude již pozdě.

Přečíst  Sebekontrola – jak je na tom vaše znamení s ovládáním a kontrolou vzteku? 1

Beran

Beran

Děti Berani jsou velmi silné povahy. Nebojácní, inteligentní a rádi ukazují svou sílu. Je důležité u nich zavést povinnosti v raném věku. Nebojte se vypsat na papír povinnosti dne. Berani je zvládnou. Jsou chytří a je dobré je rozvíjet, přihlásit do kroužků.

Býk

Býk

Pohodáří, milující přírodu a zvířata. Každé dítě či domácnost by měla vlastnit psa či chalupu. Tyto děti rády cestují. Dobrým slovem a malou materiální odměnou, docílíte jejich vlastního snažení o něco více v životě. Musí mít pohyb, jinak zatloustnou, poznávejte s nimi přírodu na kole.

Blíženec

Blíženec

Energie s nimi cloumající. Tyto děti se pro pohyb narodily. Dopřejte jim ho. Nesnáší omezování, spoutávání, je nutné jim vymyslet práci ,ale velmi rozmanitou. Každý den něco jiného. Blíženci jsou děti větru, nespoutáte je, dejte jim možnost rozletu, ale do povinností dávejte změny. Nesnáší stereotyp.

Rak

Rak

Děti citlivé na silné podněty. Veďte je k domovu. Jeho přeměnám, měli by pomáhat při jakékoliv malé rekonstrukci. Oni k němu v budoucnu velmi tíhnou, milují zahrady a péči o ní. Květiny a vše krásné a čisté.

Lev

Lev

Lvíčka málokdy donutíte k tomu, k čemu nechce. Jsou to velké kočky, které se rádi předvádí. Jejich práce by měla být doma, ale i třeba v okolí. Dopřejte jim i kroužky oni to ocení. Jsou dominantní. Milují divadlo a herectví.

Panna

Panna

Tyto děti jsou od mládí již velmi pracovité. Co jim ukážete to udělají. Pokud jim navrhnete variantu, že je za vyčištěný byt malá finanční odměna, budete příjemně překvapeni. Každý den bude vaše obydlí zářit čistotou.

Váhy

Váhy

Váha je pracovitá, ale záleží na dni. Den, kdy se jim nechce do ničeho, je těžko donutíte k něčemu. Váhu musíte motivovat, musí se z práce těšit. Jsou citlivé na nátlak, vše musí jít jejich vahou. Nenuťte je,ale motivujte.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 2

Štír

Štír

Štírka je dobré učit od mládí všemu. Berte tyto děti úplně ke všemu. Jsou inteligentní a čím více vědí, tím více to oceníte v budoucnosti. Pozor u nich na příliv financí, je dobré je držet zkrátka.

Střelec

Střelec

Pokud máte doma farmu, či domácí zvířectvo, bude Střelec ten, kdo se o vše postará. Tyto děti jsou milovníci zvířat. Pokud máte doma Střelce a nemáte zvíře je to špatně. Pořiďte si psa, či raději něco i většího. Tím zajistíte správnou výchovu dítěte.

Kozoroh

Kozoroh

Pohodlnost těchto dětí a tvrdost nátur je zřejmá. Je nutné v ranném věku, aby přiložily ruku k dílu. U nich platí čím méně rozmazlujete, tím lepší v budoucnosti. Mějte je rádi, dejte jim lásku najevo, ale musí být povinnosti.

Vodnář

Vodnář

Děti, které svět nestvořil pro manuální práci. Vodnáři jsou intelektuálové a ty nejlepší odborníci na vše, ale práce, to není jejich hobby. Je nutné je v mládi dostat ke všemu. Jinak vaše chytré dítě si nepřitluče ani hřebík.

Ryby

Ryby

Rybu dítě nemusíte ničemu učit. Toto dítě vyhledává v tichosti podněty samo. Zajímá je vše. Někdy jsou tiché, jindy průbojné. Ale je dobře, když jejich výchovu nasměrujete do kroužku, který bude mít předpoklad dalšího růstu. Práce a povinnosti mu musí být příkladem u rodičů.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..