Znamení horoskopu Blíženec – Díl X.

Napsala | 12.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Blíženci jsou nevypočítatelní lidé, kteří chodí všude pozdě, střídají partnery a práci. Nikde nevydrží a málokdo jim rozumí. Někdo je přezdívá energický „pošuk“.

Opak je pravdou. Tito lidé jsou opravdu energičtí, díky tomu stíhají více práce než kdo jiný a když se někdy opozdí, tak to dokáží dohnat a ještě více napracovat. Pokud zaměstnáváte Blížence je to radost vidět jak planeta Merkur ovlivňuje člověka. Tento člověk dokáže udělat moc práce, více než jiní.

Blíženec je znamením dvojčat, ale pokud ho máte doma, rozhodně se nudit nebudete. Lidé narození ve znamení Blíženců jsou mnohostranně nadaní a své schopnosti umí využít jak v teorii, tak v praxi. Velmi špatně jsou někdy chápáni, nebo jim dokáže i okolí závidět jejich nasazení a energii. Jsou to však velmi inteligentní a bystří lidé, kteří mají zájem o všechno dění a velmi rychle se orientují v každé situaci.

Blíženec je neklidné povahy, pokud ho někdo či něco brzdí. Ale je otevřený diskuzi, novinkám a protože rychle rozpoznají jejich výhody, snaží se je uvádět do života ve prospěch všech. Bohužel mnoho Blíženců má problémy s financemi, když je mají drží si je zkrátka a nepustí ani fenik pro sebe a druzí je zase nemají a zápasí s nimi.

Je ještě třetí typ Blížence, pohodář. Nezajímají ho zítřky, ale je vnímavý, láskyplný a bez starostí. Blíženci mají nezkrotnou povahu a věřte, že pokud někam nechce, nepřemluvíte ho. Tyto velmi vysocí lidé jsou většinou drobnější postavy, hodně jim sluší blond vlasy. Samozřejmě je i typ tmavého Blížence, tomu zase sluší hodně tmavá barva. Jako partner je velmi šetrný a dokáže vykouzlit krásný a teplý domov s hřejivým srdcem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Zlozvyky podle znamení – jaké jsou ty vaše? 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..