Znamení a vzhled – jak to může ovlivnit? 3

Napsala | 19.07.2019

Vzhled každého člověka bývá jedinečný a je dá hned několika věcmi, v první řadě stojí DNA a genetika rodičů a širší rodiny. Také vám někdy přijde, že sestřenice je úplně podobná své mamince? Nebo naopak, máma vypadá, jak by babičce z oka vypadla a čím je starší, tím výraznější a podobnější rysy vidíte. Zamysleli jste se někdy nad tím, že lidské rysy a vzhled může ovlivňovat také znamení, ve kterém jste se narodili. Určitě ne úplně, ale některá znamení se dají odhalit podle určitých podobných znaků. Ty je spojují a můžete říci, to je Beran, Lev nebo Váha.

Podobnosti vzhledu podle znamení

Na vzhled může mít vliv spousta věcí, například planety, ascendent a mnoho dalšího. I tak si můžete povšimnout jistých podobností. Někteří to mají velmi dobře vypozorované a mohou znamení odhadnout i podle vzhledu. Jak to vlastně je? Jaké podobnosti mohou mít jednotlivá znamení ve vzhledu?

Blíženci (22. května – 21. června)

Jde o lidi, kteří mají obvykle vnímavou a přizpůsobivou povahu, která ráda filozofuje a ptá se, co na danou věc říkají jiní, co si myslí a podobně. Někdy jsou až velkými idealisty. Jejich síla a dynamika spočívá v postavě a vůbec pohybech. Při hovoru často a pořádně gestikulují, čímž mohou jít druhým na nervy. Vyznačují se rychlou chůzí a tmavším fototypem pleti.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou jedinci vnímají a citliví, nechybí jim emoce a často pod jejich vlivem jednají. Mají také logické uvažování, ale to vždycky ustoupí emocím. Snaží se pomáhat slabším jedincům, často nad úkor vlastního pohodlí. Bývají střední postavy, někdy mohou být i menšího vzrůstu. Horní polovinu těla mívají silně vyvinutou, zejména ženy v oblasti ňader. Pleť mívají bledou, která je v kontrastu s tmavšími vlasy.

Přečíst  Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..