Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 4

By | 04.01.2021

Cítíte občas, že se něco nemá stát, nebo naopak cítíte, že by se něco stát mělo? Šestý smysl, životní poslání, předtucha. Říkejte si tomu, jak chcete. Někdo tuto předtuchu má, cítí věci, které nejsou správné. Také cítíte, že s někým, s kým aktuálně mluvíte, máte něco společného? Že s ním můžete počítat a věřit mu? Nebo naopak, cítíte od počátku, že je něco špatně, že se bude dít něco nekalého?

Životní poslání podle jednotlivých znamení

Jak to vlastně mají jednotlivá znamení? Jaké jsou jejich životní poslání? Umí se prosadit nebo popřípadě co budou nebo mají v životě dělat? Každé znamení je jiné, jinak působí, jinak se chová, má jiné predispozice pro život. Životní poslání jsou brána obecně, každý člověk je individuální. K čemu jsou jednotlivá znamení předurčena?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev bývá tak trochu sebestředný, protože okolo sebe potřebuje neustále lidi, kteří by jej obdivovali, kteří mu budou říkat, jak je skvělý, báječný a jedinečný. Lev to však nemyslí nijak vážně, má srdce na dlani, rád rozdává energii a sílu ostatním. Je rád, když jeho úspěchy lidé oceňují. Umí otevřeně hovořit o sexualitě, o sebevědomí, o osobní tvořivosti. Co si umane, to se mu splní. Jeho životním posláním je láska, miluje život, lidi, pozornost, všechno okolo.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou plánovací typy, jsou perfekcionisté. Život si rády naplánují, neumí žít z minuty na minuty, když se jim kazí plány, hroutí se. Rády se učí něco nového. To je v podstatě i jejich životním posláním – učit se něco nového. Panny rády rozdávají správné myšlenky, fakta. Vytáčí je, když někdo řekne, že něco nejde. V tom případě udělají všechno proto, aby to přeci jen šlo. Jsou hladoví po informacích.

Přečíst  Manžel – jaký bude váš partner podle horoskopu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..