U věštkyně hledejte zkušenosti a zapojte intuici

By | 18.01.2021

Kartářka Kateřina]Pokud jste se rozhodli, že s kartářkou poradíte, ověřte si, že ta, kterou jste si vybrali je opravdovou odbornicí na věštění z tarotu. Vyhněte se šarlatánkám, které se jenom chtějí svézt na módní vlně věštění z tarotových karet a o skutečných předpovědích nevědí nic nebo jenom velmi málo.

Ujasněte si, s jakou věštbou souzníte

Jak vybrat správně? Zkuste si o věštkyni něco předem zjistit, ještě než k ní půjdete. Vyhledejte si, jakými způsoby věští. Někdo snáze uvěří poselstvím viděným v křišťálové kouli, jiný se spolehne spíše na karetní obrázky. Ujasněte si nejprve, jaká věštba s vámi nejvíce rezonuje. Považujete pohled do křišťálové koule za něco neskutečného, ale naproti tomu tarotové karty jsou pro vás něco uchopitelného a hmatatelného, nad čím byste se zamysleli? Pak by vaše cesta měla vést nejspíše ke kartářce.

Zjistěte si reference

Ovšem než vyrazíte, dobře si ji proklepněte. Reference jejích klientů a škála zkušeností, které získala, vám hodně napoví. Neváhejte se v diskuzích zeptat na podrobnosti těch, kteří už mají návštěvu u ní za sebou. Možná vám pomohou se lépe zorientovat, co vás čeká, na co se připravit. Plní se její věštby a předpovědi? Trefila se ve věcech, která zcela jistě o svém zákazníkovi dopředu nemohla vědět? Pak bude zkušená. Zapojte také svoji intuici, i díky ní můžete odhadnout, zda jde o podvodnici nebo kartářku, na jejíž předpověď se můžete spolehnout.

Odkryjte svoji kartu dne nebo ukazatel životní cesty

Důležitá je také atmosféra, kterou věštkyně dokáže vytvořit. Klidné, ničím nerušené prostředí upokojí klienta a navodí ho na tu správnou vlnu. V současné době ani nemusíte věštkyni přímo navštívit. Spojíte se s ní přes internet a poselství si vyslechnete online. Někdo dává přednost osobnímu kontaktu, jiný využije tuto možnost. Můžete si vybrat kartu dne, která vám přinese odpovědi na aktuální otázky. Pro ty, kteří přemýšlí v delším časovém horizontu existují kouzelné karetní mapy.

Přečíst  Počátky astrologie u nás: Slované se řídili hvězdami
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..