Co vám sluší…. ryby

Napsala | 22.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Módní tipy – Ryby]Ryby jsou dvanáctým znamením zvěrokruhu a dostali do vínku moudrost od všech znamení. Vaše oči jsou krásné a temné, někdy neproniknutelné. Na ty by se, měli většinou zaměřit ženy. Dejte jim teplo a jas, budete moc nádherně působit na okolí. Dostali jste od všech znamení něco, máte rádi i více věcí a nejste vytříbení na jeden vkus. Mj. přeci jenom dáváte přednost zelené barvě. Mohu říci, že v kombinaci s perlami jste ozdobou večerů. I vaše povaha vás provází. Někdy jí máte střídavou, ale to chápeme.

Ten, kdo řekl: „Nechci být milionářem – chci jen žít jako jeden z nich“ věrně vystihl filozofii Ryb. Ve vašem srdci není ziskuchtivost. Budoucnost vás příliš nevzrušuje.

Máte intuitivní znalost minulosti a taktní toleranci k přítomnosti. Pro skutečnou i lidskou rybu není nikdy lehké probíjet se vzhůru proti proudu. Je obvyklejší – a také to stojí méně úsilí – nechat se proudem unášet, ať je zanese kamkoli. Ovšem plavat proti proudu je výzva Rybám – a jediný způsob, jak najít klid a štěstí.

Většina Ryb se však nechá unášet a tomu je tak i v módě. Vezmete si na sebe prostě t, na co máte chuť. Nic a nikdo vás neovlivní a přesto dokážete být velice elegantní. Někdy potřebujete svou samotu a klid a to je vám jedno co máte na sobě. Když chcete, tak se umíte blýsknout.

Plno žen Ryb má malé nožky, měli by v nich ukázat ty nejlepší botičky. A ty co je mají Rybí, by měli používat eleganci a tmavé barvy. Větší nohy nejsou překážkou – jenom je musíte umět vyzdvihnout.

Důležitost věnujte svým rukám. Měli byste je mít vždy upravené. Muži víte, že ženy zajímají vaše ruce, je to druhá věc po očích, která je přitáhne. A ty vaše magické oči. Vaše temnost v nich vzbuzuje vzrušení a magičnost. Právě vaše oči jsou to, čím ulovíte partnera.

Přečíst  Co vám sluší.... kozorozi
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..