Co vám sluší…. váhy

Napsala | 01.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Makeup Váhy]Osobám ve znamení Vah se příčí být nezdvořilé, přesto narovnají křivě visící obraz na stěně a vypnou vám televizor, který hraje moc hlasitě. Váhy milují lidi, ale nesnášejí davy. Jako něžné holubice míru chodí kolem a urovnávají spory druhých, ale dají si líbit i pořádnou hádku.

Jsou dobromyslné a příjemné, ale také dovedou být uražené a nesnášejí plnit příkazy. Jsou neobyčejně inteligentní. Zároveň jsou neuvěřitelně naivní a důvěřivé. Umějí být upovídané a přesto jsou fantastičtí posluchači. Jsou to neklidní lidé a přitom málokdy spěchají. Jste úplně zmatení? Nejste sami. Toto znamení se vyznačuje rozporuplností, která je záhadou i pro samotné jedince narozené ve Vahách. A jak je to s módou.

Nejsou zas tak jednoduchý. Mají rádi vše to, co jim sluší, ale i to, co je pro ně pohodlné. Na barvě moc nesejde, když se jim to líbí.

Váhy puntičkáři

Muž váha je velmi puntičkářský a trpělivý při oblékání. Tak, jak je ráno nemůžete dostat z postele, tak stejně jsou pohodlní i při snídani. Dokážou při snídani sedět nahý nebo jen v županu a nikdo s nimi nehne.

Váhy mají moc citu a velmi dobrý odhad na věci kolem sebe. Jsou to citlivý lidé s jistou dávkou své pomalosti, i když jsou větrné znamení a umí to roztočit, tak mají rádi pohodu i v oblékání. Nic a nikdo je nerozhodí. Jejich smysl pro barvy je však kouzelný. Vše umí sladit a použít doplňky jak nikdo druhý. Mnohdy si vystačí s málem. Jejich barvy jsou světle hnědá, hnědá, vínová – mají rády všechny barvy hor a nebes.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..