Co vám sluší…. panny

By | 10.12.2020

Make-up – Panny]Krásné stvoření Panny, často je najdeme v celém bílém oblečení. Typicky zasnění a oddáni se svým touhám. I když ascendent a další postavení planet v horoskopu mohou ovlivnit typický vzhled Panny, všeobecně hledejte štíhlé a šlachovité postavy.

Někdy jsou vyšší postavy a mají neobyčejně krásné mírné oči. Oči Panny jsou často tak úžasně jasné, že v nich málem můžete vidět svůj odraz. Jiskří inteligencí. Jsou to nejkrásnější oči ze znamení zvěrokruhu.

Panny rysy se vyznačují čistotou a klidem, který zdánlivě popírá ony skryté obavy. Většina z nich je velmi pohledná s delikátními nosy, ušima a rty. Ty by měli dámy zvýraznit jenom lehce, protože nejvíce zvýrazněni by měli být oči.

Panny rozhodně nepostrádají půvab a šarm a v nečekaných chvílích se u nich projeví záblesky ješitnosti. Panny velmi kritizují vlastní fotografie a extrémně dbají na svůj vzhled. Jste-li všímaví, přistihnete je, jak se nakrucují před zrcadlem – když si myslí, že se nikdo nedívá. Vždy jsou upravené a pečlivě oblečené, ač poněkud konzervativně.


Panna je obyčejně malá, rozhodně ne žádný gigant, ale je svalnatá a má víc síly, než napovídá její křehká postava. Oblíbenými barvami jsou šedá, béžová, námořnická modrá. Dále všechny odstíny zelené a čistě bílá. Ta představuje jejich čistotu těla a někdy i jejich složité duše. Pokud se budete oblékat velmi konzervativně, počítejte s tím, že byste měli na sebe přidat nějaké módní doplňky, měli by být výstřednější, aby vás uvolňovali.

Velký zájem dávají na své boty, ty by měli být vždy Ok.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Čínský horoskop od 01.06.2018 do 01.07.2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..