Co vám sluší…. střelci

Napsala | 02.01.2021
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Střelci, víte o svém stylu?
Make-up Střelci]Tito lidé narození pod vládou Jupitera se zpravidla nebojí ničeho. To platí i o jejich šatníku. Typického Střelce přitahuje nebezpečí – ve sportu, práci nebo koníčku. Riziko ho vzrušuje a provokuje. Miluje rychlost. Rychlá auta, letadla a dokonce i horské dráhy ho magneticky přitahují.
Mezi legendární neomaleností Střelce a brutální pravdou Štíra je rozdíl. Štír si je při vyslovení pravdy zcela vědom jejího účinku, ale přesto odmítá jakýkoliv kompromis. Střelec naproti tomu nemá ponětí, jaký bude účinek jeho nutkání být upřímný.

U Střelce doslova platí, co na srdci, to na jazyku. Je stejně přímý a upřímný jako šestileté dítě. Můžete se inspirovat osvědčenou radou: „Chceš-li pravdu, jdi za dítětem.“ a změnit ji na: „Chceš-li pravdu, jdi za Střelcem.“

Pokud vám střelec řekne, že vám to nesluší, má pravdu. Co, ale sluší jemu? Střelcům sluší vše, milují nekřiklavé barvy, pokud na sobě mají něco noblesního, neváhají na to použít krásnou vestičku. Na vestičky jsou ujetí a mají jich mnoho, také všelijaké sáčka u nich najdete. Nejraději nosí to, v čem se ten daný den budou cítit dobře.

Dobře se cítí v košilích s vysoko vyhrnutými rukávy, nepohrdnou rovněž doplňky. Dámy mají vkus na kabelky, které musí mít plno kapes. Dáma ve znamení střelce dokáže všechny kapsy naplnit. Páni střelci se rády předvádí, oslní je krásné a elegantní boty. Nevadí jim cenový rozdíl – pokud stojí málo, či obrovskou sumu. Musí se jim však líbit.

Rádi chodí v kůži a to obě pohlaví. Jelikož milují zvířata, dokáže se přeorientovat na napodobeniny. Barvy u nich jsou různorodé, milují všechny odstíny zelené, hnědé, oranžové, bílé. A samozřejmě zlaté.

Přečíst  Co vám sluší.... váhy
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..