Svého hvězdopravce měl ruský prezident a španělský král

By | 07.09.2020

Před časem jsme psali o tom, jak se americký prezident Ronald Reagan řídil předpovědí své astroložky. Jednoho dne to prasklo. Ovšem není sám. I mezi dalšími státníky je řada těch, kteří nedají bez svého hvězdopravce ani ránu.

Astroložka určovala termíny debat

I když americký prezident Ronald Reagan po dobu svého funkčního období tají, že se řídí hvězdami, protože by to podle jeho názoru mohlo vyznívat trochu zvláštně, nakonec vše ale vyjde najevo. Lidé mají podezření, když vidí zvláštní načasování každého prezidentova kroku. Sám první muž Ameriky to nakonec přizná. Po té hovoří i astroložka Joan Quigleyová. „Nikdy od dnů římských vládců a nikdy v historii Spojených států nehrál žádný astrolog tak významnou roli v národních záležitostech státu,“ chlubí se sebevědomě ve své autobiografické knize. Potvrzuje třeba i to, že určovala i časy debat prezidenta s jeho rivalem ve volební kampani, měla na starosti stanovení termínů jednání atd. Zároveň si zakládala na tom, že ona je astroložkou pro smetánku.

Oporu hledal Jelcin i Juan Carlos I.

Reagan ale rozhodně nebyl a není sám, kdo si ze světových státníků bral rady astrologů k srdci. Například i francouzský prezident Françoise Mitterrand (1916–1996) se řídil doporučeními své astroložky ve všech významnějších rozhodnutích. Stejně tak v týmu ruského prezidenta Borise Jelcina (1931–2007) se astrologové vyskytovali. Zdá se tedy, že světoví státníci se ke hvězdám obracejí a jejich působení ani zdaleka nepodceňují. Podobně na tom byli a jsou i členové královských rodin. Svého astrologa měla například britská princezna Diana (1961–1997), hvězdopravce stále má španělský král Juan Carlos I. (*1938).

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Nevyléčitelná lupénka, jak si alespoň trochu ulevit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..