Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 5

Napsala | 12.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Určitě máte doma minimálně jeden amulet či talisman, do kterého vkládáte všechny své naděje a říkáte si, že když jej máte, nic vám nehrozí a naopak se vám vše daří. Ne vždycky je to stoprocentně pravda, ale ona samotná víra umí skutečně zvláštní věci. Když člověk v něco věří, obecně se mu žije lépe, je to základ budoucího úspěchu, jste odvážnější a přímější, což vám potažmo může pomoci. A to ať už věříte, že se uzdravíte, že s pomocí amuletu zvládnete těžkou zkoušku nebo důležitý pohovor.

Léčivé kameny a jejich moc

Drahé kameny jsou jednou z věcí, kterou lidé využívají spoustu let. Energie, kterou disponují, umí ovlivňovat pocity, nálady, mají vliv na duševní i fyzické zdraví jednotlivců. Využívaly se často pro nejrůznější rituály, patřily ke kouzlům či jiným magickým věcem. Existuje jich velká spousta a vybírají se podle barev, působení nebo třeba také podle znamení zvěrokruhu. Jaký léčivý kámen bude ten váš?

Váhy (23. září – 23. října)

Zrozenci Vah ocení jaspis, jadeit nebo růžový turmalín. Jaspis napomáhá propojení s energií, kterou poskytuje Země. Umí podpořit rozhodování, což je u Vah důležité, také je posílí ve vytrvalosti, co se týče jejich vytyčení a realizaci cíle. Jadeit zase napomáhá harmonizovat a otevírat srdce, ukazuje Vahám, co mají ve svém okolí a také jim pomůže stabilizovat a podporovat jejich emoce. Růžový turmalín působí na srdce a jeho čakru, pomáhá rozvolňovat emoce.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Zrozenci Štíra využijí černý opál nebo obsidián. Černý opál pomáhá poukazovat na Štíry a jejich cestu k vlastní podstatě. Pomáhá uvědomit si sebe sama, pomoci odstranit strach nebo také podpořit život obecně. Obsidián zase pomáhá pronikat hloub do podvědomí a mysli, umí si poradit s emocemi, které nejsou až tak úplně vyřešené a stabilizuje vaše srdce a uvažování.

Přečíst  Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..