Léčivé kameny – co tělu dodávají a jak pomáhají?

Napsala | 07.08.2018

Léčivé kameny, to je slovní spojení, které se v posledních letech hojně skloňuje. Údajně mohou pomoci odblokovat něco špatného, pomáhají na nejrůznější zdravotní problémy a neduhy a také mohou pomoci přivodit štěstí, lásku, úspěch a podobně. Každé znamení má své léčivé kameny, které mu prospívají a pomáhají.

Kde pomáhají?

Primárně se orientují na tři body. Tedy pomáhají oslabovat něco, čeho je hodně, posiluje něco, čeho je naopak v těle málo a v neposlední řadě si umí poměrně dobře poradit s blokádami, které může pomoci odstranit. Právě jakákoliv blokáda se může projevit na zdravotním stavu, kdy se oslabí některé funkce a procesy v organismu, ale také může mít vliv na psychiku. Nejčastěji taková blokáda zastaví plynulý tok životní energie a je nutno jí co nejrychleji odstranit.

Kromě fyzična mají také vliv na psychiku a umí emoce stabilizovat či dostat na tu správnou úroveň. V těle vše souvisí se vším, tedy každý orgán má napojení na emoce, což je ovlivňuje v dlouhodobém i krátkodobém horizontu. Na čem vlastně kameny pracují? Na bázi energie, která ovšem není nevyčerpatelná, je proto nutno se o ně velmi dobře starat, čistit je a nechat nabíjet. Jedině tak mohou posloužit a pomoci přesně tak, jak od nich očekáváte.

Jak s kameny pracovat?

Není to nic složitého, co by zvládl jen odborník. Chce to ovšem jistou dávku trpělivosti, protože jestli si myslíte, že si pořídíte léčivý kámen, jednou jej někam přiložíte a vše je vyřešeno, pletete se. Práce s léčivými kameny vyžaduje vaší pozornost, soustředěnost, pravidelnost a trpělivost. Nejčastěji jej lidé nosí u sebe. Může to být ve formě prstenu, přívěsku, v peněžence jako kamínek, v kapse, jako náušnice nebo jednoduše vzít do ruky ve chvíli, kdy to potřebujete. Dále je možno léčivé kameny přikládat na místo, které vás bolí nebo způsobuje jakékoliv problémy.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..