Léčivé kameny – co tělu dodávají a jak pomáhají?

Napsala | 23.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Léčivé kameny, to je slovní spojení, které se v posledních letech hojně skloňuje. Údajně mohou pomoci odblokovat něco špatného, pomáhají na nejrůznější zdravotní problémy a neduhy a také mohou pomoci přivodit štěstí, lásku, úspěch a podobně. Každé znamení má své léčivé kameny, které mu prospívají a pomáhají.

Kde pomáhají?

Primárně se orientují na tři body. Tedy pomáhají oslabovat něco, čeho je hodně, posiluje něco, čeho je naopak v těle málo a v neposlední řadě si umí poměrně dobře poradit s blokádami, které může pomoci odstranit. Právě jakákoliv blokáda se může projevit na zdravotním stavu, kdy se oslabí některé funkce a procesy v organismu, ale také může mít vliv na psychiku. Nejčastěji taková blokáda zastaví plynulý tok životní energie a je nutno jí co nejrychleji odstranit.

Kromě fyzična mají také vliv na psychiku a umí emoce stabilizovat či dostat na tu správnou úroveň. V těle vše souvisí se vším, tedy každý orgán má napojení na emoce, což je ovlivňuje v dlouhodobém i krátkodobém horizontu. Na čem vlastně kameny pracují? Na bázi energie, která ovšem není nevyčerpatelná, je proto nutno se o ně velmi dobře starat, čistit je a nechat nabíjet. Jedině tak mohou posloužit a pomoci přesně tak, jak od nich očekáváte.

Jak s kameny pracovat?

Není to nic složitého, co by zvládl jen odborník. Chce to ovšem jistou dávku trpělivosti, protože jestli si myslíte, že si pořídíte léčivý kámen, jednou jej někam přiložíte a vše je vyřešeno, pletete se. Práce s léčivými kameny vyžaduje vaší pozornost, soustředěnost, pravidelnost a trpělivost. Nejčastěji jej lidé nosí u sebe. Může to být ve formě prstenu, přívěsku, v peněžence jako kamínek, v kapse, jako náušnice nebo jednoduše vzít do ruky ve chvíli, kdy to potřebujete. Dále je možno léčivé kameny přikládat na místo, které vás bolí nebo způsobuje jakékoliv problémy.

Přečíst  Síla Reiki – jak funguje?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..