Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 9

Napsala | 12.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Ametyst

Je tradičně považován a využíván jako kámen čistoty, jde o kámen s ochrannou sílou. Má však také léčivé schopnosti. Pomáhá s nespavostí, nočními můrami, mírní stresy, reguluje sny, léčí alkoholismus, pomáhá tišit negativní emoce, mírní bolesti hlavy, pomáhá při dýchacích a žaludečních problémech, posiluje imunitní systém, má vliv na otoky a podlitiny.

Pyrit

Jde o kámen, který je skvělý pro léčení s rychlým účinkem. Mívá zlatou až hnědavou barvou. Skvěle pomáhá harmonizovat citovou nerovnováhu, zlepšuje tok nových myšlenek, pomáhá posilovat trávicí trakt, brání nespavosti, neutralizuje toxiny v lidském těle, působí pozitivně na respirační problémy, na okysličení krve, potlačuje astma a brání únavě.

Tanzanit

Jde o jeden z nejvzácnějších kamenů současnosti, je unikátní také díky nádherně modré barvě, která může mít až fialový odstín. Na lidské tělo má uklidňující účinek, podobně je to také s myslí. Pomáhá v silném stresu, nacházíte s ním vyrovnanost a klid, překonává to špatné, co se děje.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 03.07.2017 do 10.07.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..