Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 1

Napsala | 08.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Určitě máte doma minimálně jeden amulet či talisman, do kterého vkládáte všechny své naděje a říkáte si, že když jej máte, nic vám nehrozí a naopak se vám vše daří. Ne vždycky je to stoprocentně pravda, ale ona samotná víra umí skutečně zvláštní věci. A to ať už věříte, že se uzdravíte, že s pomocí amuletu zvládnete těžkou zkoušku nebo důležitý pohovor.

Léčivé kameny a jejich moc

Drahé kameny jsou jednou z věcí, kterou lidé využívají spoustu let. Energie, kterou disponují, umí ovlivňovat pocity, nálady, mají vliv na duševní i fyzické zdraví jednotlivců. Využívaly se často pro nejrůznější rituály, patřily ke kouzlům či jiným magickým věcem. Existuje jich velká spousta a vybírají se podle barev, působení nebo třeba také podle znamení zvěrokruhu. Jaký léčivý kámen bude ten váš?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Pro všechny narozeny ve znamení Vodnáře se hodí léčivý kámen tyrkys, opál nebo akvamarín. Tyrkys je kámen, který pomáhá v inspiraci a také umí uklidit. Umí harmonizovat vaše duchovno, pomáhá při plnění nejrůznějších úkolů a úkonů, kterých se bojíte. Je prostředníkem, který vás pomůže chránit před různými vlivy. Opál zase podpoří vaše radosti, podnítí vás k získávání a prožívání nových zkušeností. Umí pomoci při hlubším zkoumání a chápání, pomůže najít cestu k sobě. Akvamarín je kámen, který pomáhá harmonizaci, díky němu můžete přijít sami k sobě a poznat se tak, jako nikdy. Umí čistit duši, pomáhá mysli a propojí vás s vyšším já.

Ryby (21. února – 20. března)

Lidé narození ve znamení Ryb si skvěle rozumí s léčivými kameny – korál, tyrkys nebo jadeit. Korál napomáhá harmonizaci a stabilizuje lidské tělo. Napomáhá vyrovnávat emoční nevyváženost a také výkyvy, které se v životě mohou objevovat. Umí podpořit přizpůsobivost. Tyrkys je zase ochranný kámen a pomáhá odvracet nežádoucí vlivy, je to také velmi dobrý zdroj univerzální energie. Jadeit zase harmonizuje citlivost a jemnou, posiluje klid, vnitřní rovnováhu a napomáhá učit se důvěře druhých a důvěře v sebe sama.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..