Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 3

Napsala | 30.04.2020

Určitě máte doma minimálně jeden amulet či talisman, do kterého vkládáte všechny své naděje a říkáte si, že když jej máte, nic vám nehrozí a naopak se vám vše daří. Ne vždycky je to stoprocentně pravda, ale ona samotná víra umí skutečně zvláštní věci. Když člověk v něco věří, obecně se mu žije lépe, je to základ budoucího úspěchu, jste odvážnější a přímější, což vám potažmo může pomoci. A to ať už věříte, že se uzdravíte, že s pomocí amuletu zvládnete těžkou zkoušku nebo důležitý pohovor.

Léčivé kameny a jejich moc

Drahé kameny jsou jednou z věcí, kterou lidé využívají spoustu let. Energie, kterou disponují, umí ovlivňovat pocity, nálady, mají vliv na duševní i fyzické zdraví jednotlivců. Využívaly se často pro nejrůznější rituály, patřily ke kouzlům či jiným magickým věcem. Existuje jich velká spousta a vybírají se podle barev, působení nebo třeba také podle znamení zvěrokruhu. Jaký léčivý kámen bude ten váš?

Blíženci (22. května – 21. června)

Lidé narození ve znamení Blíženců uvítají žlutý karneol, jantar nebo akvamarín. Žlutý karneol znásobí energii, kterou v sobě Blíženci mají, pomáhá ji stabilizovat a podporuje ji. Jantar zase pomáhá mírnit strach a nervozitu, která těmto lidem mnohdy vládne. Napomáhá věřit v sebe sama a uskutečnit vše, o čem sníte. Pomáhá přiživovat pocit klidu a bezpečí. Akvamarín zase napomáhá sjednotit energii a být v souladu se sebou samým, což je někdy u Blíženců důležité.

Rak (22. června – 22. července)

Lidé narození ve znamení Raka využijí jaspis, avanturín a smaragd. Jaspis jim pomůže posilovat jejich výdrž a trpělivost, protože to je potřeba. Také podporuje smysl pro realitu, někdy létáte vysoko v oblacích. Avanturín zase mírní přecitlivělost, kterou disponují a umí uklidnit a vyvážit jejich emoce, které jsou nestálé. Podporuje klid, pohodu a novou energii. Smaragd může pomoci omladit a regenerovat tělo i mysl, pomůže otevřít srdce druhým a podporuje nesobeckost.

Přečíst  Který šperk ozdobí vaše znamení horoskopu
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..