Porušili stavitelé domu klid indiánských duší?

Napsala | 10.08.2017

Indian]Dům Myrtles Plantation stojící v městečku St. Francisville v americké Louisianě je na pohled velmi pěkná stavba, podle datování dokončená v roce 1796. Zdánlivé sídlo obklopené staletými duby ale má podivnou pověst. Činy majitelů jako by se vetkly do jeho zdí. Ne nadarmo se říká, že i věci mají paměť a pokud je my lidé použijeme k negativním činům, otiskne se jejich historie i do nich. Tento dům by o tom mohl vyprávět.

Posílají negativní energii?

Menší zámeček s velkou terasa. Křišťálové lustry, mohutná ozdobná zábradlí, krby, mramorové římsy, drahý nábytek. Jenže v domě, který vystavěl americký generál David Bradford (1762–1808), jenž utekl, aby se vyhnul zatčení a uvěznění, vám nejspíš dobře po těle nebude. Na pozemcích domu kdysi býval indiánský hřbitov a mrtvé duše rudochů se zřejmě zlobí, že jim nebyl dopřán klid. Negativní energii proto nejspíše poslaly majitelům domu.

Duchové z dávné aféry

Často se tu objevují duchové. I když francouzský kříž vstupní vitráže má odrážet zlo, zřejmě se to neděje. Na terase domu si hrají holčičky – duchové. Proč Otrokyně Chloe upeče jim a jejich matce otrávený koláč. Matka i dcerkami ho sní a všechny tři zemřou. Za vším prý stojí nevěra. Otroky byla milenkou pána domu a domácí paní párek přistihla in flagranti. Manžel se pak má pod tlakem manželky otrokyně zbavit. Ta ale předejde jeho krok a paní i děti otráví. Ovšem ani ona nenajde po smrti klid- zjevuje se zde.

Jediná potvrzená vražda

Ani další majitel, jistý právní William Winter nenalezne štěstí. Na verandě domu ho postřelí muž. Z posledních sil se odplazí do domu, kde vykrvácí. Jeho duch si dům následně oblíbí a nechce se odsud hnout. Dále je tu spousta přízraků duchů, kteří zde zemřeli. Je zde minimálně 12 duchů a v době se prý odehrálo celkem 10 vražd. Potvrzená je ale jenom ta Winterova. Jisté je jedno: možná je načase vyklidit indiánských duším pole. Pak možná i tady nastane mír a klid.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.