Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 5

By | 26.11.2020

V jedné písničce se zpívá, že „štěstí má být sdíleno“, ale co je vlastně štěstí? Je to krásný dům? Velká rodina? Skvělá kariéra? Spousta peněz? Láska? Pro každého štěstí znamená něco jiného. Někdo se vidí v novém autě, jiný zase s velkou rodinou. Opravdu šťastní se tak lidé mohou cítit s různými věci. Jak jsou na tom jednotlivá znamení? Vidí smysl štěstí v materiálních věcech? Nebo to je spíš o nehmotných věcech, zážitcích, rodině, společných chvílích?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou citlivé znamení, mají rády romantiku, pohodu a klid. Spokojené a šťastné bývají většinou jen tehdy, když životem proplouvají bok po boku s partnerem, který k nim vzhlíží, miluje je. Často se pro rodinu umí i obětovat, podporují svého partnera, ze všech sil se mu snaží pomoci. Mnohdy se však v životě chtějí lidem až příliš zavděčit a zapomínají tak na sebe. Jejich štěstí tedy kotví v partnerovi, který je bude milovat a také v bezproblémových vztazích. Potřebují k životu harmonii, vyváženost, žádné hádky, nesváry a problémy. A to ani v práci, rodině nebo soukromí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou rozenými manipulátory, kteří, když potřebují, umí dotyčného velmi dobře přemluvit na svou stranu. Manipuluje a to velmi dobře, mnohdy to okolí ani nepostřehne. Z toho následně těží a využívají všeho, co se jim dostává. Jsou mnohdy tajuplní, úplně nevíte, co si o nich máte myslet. Potřebují vědět, co se všude okolo děje. Šťastní budou ve chvíli, kdy se zbaví postranních úmyslů a budou se radovat ze života a toho, co jim nadělí s nejbližšími. Jsou velmi upnutí na sex, takže je to pro ně také jeden z klíčů, jak být skutečně šťastní – zdravý, pravidelný a kvalitní sex.

Přečíst  Neřesti a posedlosti – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..