Může stavba domu přinést i odčinění hříchů? Možná ano

By | 27.09.2020

Stavba domu]Jedna tragédie za druhou stíhá rodinu Winchesterových. Vdova se ptá, jak tomu zabránit. Dostane odpověď – postav dům a budeš žít… Sarah Winchesterová si zoufá. V roce 1866 přichází o svoji několikatýdenní dceru a později i o manžela, boháče Williama Winchestera a syna Olivera, výrobce slavné pušky Winchestrovky.

Právě díky popularitě této střelné zbraně dosáhne rodina velkého jmění. Jenže Winchesterovy stíhá jedna tragédie za druhou. Zoufalá Sarah si myslí, že za vším stojí zlí duchové nebo tajemná kletba. Hledá pomoc u odborníků na spiritualitu. Médium jí poradí, aby vystavěla dům pro oběti. Žít bude do chvíle, než dům postaví. Radu poslechne.

Jak zabránit pomstě?

V kalifornském San Chosé buduje velký dům. Konečně se zbaví zlých duchů a ochrání svoji rodinu od neštěstí. Budova se proto neustále předělává. V jednom z pokojů Sarah vyvolává dobré duchy, kteří jí radí. Žena přizpůsobuje projekt tomu, co se od přízraků dozvěděla. Tvoří nové plány. Nechává si od duchů radit, jak má stavba vypadat, aby její rodinu přestalo pronásledovat zlo.

Miluje třináctku

Dům má zabránit pomstě zastřelených duší. Stává se bludištěm. Najednou se před návštěvníkem budovy objeví schodiště, které nikam nedovede. Jinde narazí na tajnou chodbu nebo slepou uličku. Nechybí ani propadliště, kdy vejde do jedné místnosti a pak se zničehonic ocitne ve druhé, nebo vystoupí do stropu. Sarah si velice oblíbí tajemné číslo 13. Snaží se jeho magii využívat na různých místech domu. Například u hlavního schodiště nechá vybudovat přesně třináct stupínků.

Čeká ji přirozená smrt

Dům se tyčí do výše čtyř pater a má celkem 160 místností. Kvůli neustálému předělávání se jeho stavba protáhne na dlouhých 38 let. Ukazuje se, že médium mělo minimálně v tomhle pravdu. Sarah po celou dobu jeho výstavbu zůstane naživu. K dokončení stavby dojde až v roce 1922. Tehdy majitelka umírá ve spánku přirozenou smrtí.

Přečíst  Věštění z karet je i otázkou důvěry
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..