Magické rostliny pro Býky

By | 04.01.2021

Šeřík]Jak již někdo řekl, nedráždí býka červeným šátkem, tak i platí, udobříš si býka krásnou květinou. Býk je dítě země, má rád vše co je přírodní, ne syntetické, takže pozor na umělé kytky. Býci mají v sobě energii z Venuše, to je jejich planeta a tu největší krásu. Vždyť vzpomeňte na pravěkou Venuši, dodnes je úchvatná. Magické rostliny Venuše by měli používat ti, kdo mají psychické problémy, deprese, nemohou se dostat z místa. Mezi tyto byliny patří mateřídouška, myrta, kardamom, krokus, šeřík, třešeň a vanilka.
Pro samotné Býci to je především barvínek, jabloň, kardamom, libeček, mateřídouška, mech, pačule, pelyněk černobýl, sedmikráska, šeřík, vanilkovník, violka, vstavač, zimolez.

Mateřídouškový čaj

Pro Býky samotné je velice blahodárný, pozitivní účinky má na jejich krk, na který jsou Býci, moc choulostivý. Ovlivňuje i spánkovou činnost a trávení.

1 lžíci mateřídoušky zalijeme vroucí vodou ve 250 ml hrnku, přikryjeme pokličkou a necháme vylouhovat 5 minut, poté pijeme ještě vlahý. Může se pít 2x denně, po dobu tří týdnů.

Pelyňkový žaludeční likér

Ovlivňuje náš trávicí trakt, pozitivní účinky jsou na žlučník a žaludek prokázány. Stabilizuje funkci střev. Do 1 l slivovice, nebo jaké- koliv pálenky nad 40%, naložíme čerstvě utržený pelyněk černobýl. Zhruba to co se nám vejde do dlaně, přidáme 3 lžíce anýzu, 3 lžíce fenyklu a dvě snítky skořice celé. Necháme při pokojové teplotě vylouhovat 1 měsíc, poté slijeme a užíváme 1 polévkovou lžíci denně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 17.07.2017 do 24.07.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..