Jednání s lidmi – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 6

By | 30.09.2020

Komunikace a jednání s lidmi je disciplína, ve které někdo vyniká a druhý ji zase moc neovládá. Někdo je velmi dobrý vyjednavač a může vyjednat opravdu skvělé věci. Domluví skupinovou slevu na nějaký výlet, vymámí z provozovatele jednu noc navíc nebo cokoliv dalšího. Takoví lidé obyčejně pracují se svými vyjednávacími schopnostmi a mohou shánět peníze na různé nadace, na festivaly, opravu kostelů a mnoho dalšího.

Ne všichni tento dar mají

Ano, někdo tímto darem oplývá, jiný mu zase moc nevládne. Takže se velmi těžko domluví, raději přijme to, co je mu nabízeno. Někdy dokonce nechce slyšet názory ostatních, je přesvědčen, že jen ten jeho je správný a jediný. Jak jste na tom vy? Pomoci se v tom zorientovat mohou jednotlivá znamení.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci milují upřímnost, podobně je tomu také v komunikaci. Jsou velmi rádi mezi lidmi, rádi s nimi hovoří a řeší spoustu věcí. Je pro ně proto zapříst hovor velmi snadné a jednoduché. Snaží se dělat všechno správně, myslí přitom také na ostatní, na to, jak se cítí a co dělají. Konverzace poskytuje pocit důležitosti a podpory, velmi často se lidé díky nim cítí dobře a důležitě. Střelci však často lidem dávají jen falešné domněnky, skutečnost může být úplně jiná.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh velmi dobře promýšlí, co řekne. Konverzaci má perfektně a do posledního detailu promyšlenou. Než něco řeknou, promýšlejí všechno. Jsou to dobří analyzátoři, svá slova pečlivě podrobují zkoumání, nevypustí z pusy nic, co nepromyslí. Vždycky mají perfektní odpověď, proto je s nimi velmi těžké vyhrát slovní souboj, mají poměrně dobrou munici. Při komunikaci s Kozorohy je nutno být dopředu připraven. Někdy totiž druzí mohou mít pocit, že s nimi Kozorozi manipulují.

Přečíst  Meditace – jak s ní začít?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..