Jednání s lidmi – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 4

Napsala | 21.02.2019

Komunikace a jednání s lidmi je disciplína, ve které někdo vyniká a druhý ji zase moc neovládá. Někdo je velmi dobrý vyjednavač a může vyjednat opravdu skvělé věci. Domluví skupinovou slevu na nějaký výlet, vymámí z provozovatele jednu noc navíc nebo cokoliv dalšího. Takoví lidé obyčejně pracují se svými vyjednávacími schopnostmi a mohou shánět peníze na různé nadace, na festivaly, opravu kostelů a mnoho dalšího.

Ne všichni tento dar mají

Ano, někdo tímto darem oplývá, jiný mu zase moc nevládne. Takže se velmi těžko domluví, raději přijme to, co je mu nabízeno. Někdy dokonce nechce slyšet názory ostatních, je přesvědčen, že jen ten jeho je správný a jediný. Jak jste na tom vy? Pomoci se v tom zorientovat mohou jednotlivá znamení.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi když mluví, dává to většinou logiku a má to jistou sílu. Dost často jsou chváleni za to, jak skvělí a úžasní komunikátoři jsou, protože si na tom dávají hodně záležet. Když s nimi mluvíte, vždycky víte, o čem mluví, co je potřeba s nimi vyřešit. U Lvů je však nutno dávat si pozor na jejich náladu. Ta se totiž může velmi často měnit. A podle toho mění styl komunikace. Z normální nálady se mohou měnit na velmi dramatickou během pár sekund. Často jim musíte dávat najevo, jak jsou skvělí a úžasní.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi analytické, proto jdou jejich rozhovory přímo k podstatě věci. Chtějí se dostat k jádru, proto umí často pokládat provokativní otázky, kterými nešetří. Zjistí-li, že je jejich protějšek také kritický, jsou nadšení a hovor s nimi je ihned lepší a konstruktivnější. Panny na první pohled mohou působit rezervovaně, jako někdo, kdo se komunikace spíš straní. Když však v diskuzi mají rovnocenného parťáka nebo oponenta, umí se velmi dobře rozčílit.

Přečíst  Alkohol – která znamení k němu mají nejblíže? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..