Andělské karty a jejich význam

By | 05.09.2020

Andělské karty jsou něčím zvláštním. Pokud si je pořídíme, měli bychom si každou kartu důkladně prohlédnout, zjistit její význam a srdcem se nechat vést. Andělské karty nám stejně dobře ukáží cestu jako karty tarotové, akorát se musíme na své Anděle napojit a poprosit je o jejich vliv.

Přivolejme si je tedy k sobě a začneme s výkladem. Ve vaší cestě vám může pomoci jak Archanděl Michael, tak i duch Svatý. Vyberte si toho svého, je jich dokonce více, a poproste o cestu, kterou potřebujete vědět. Vždy musíte pokládat jednu a to konkrétní otázku – a na tu si vyložit karty. vyřkněte ji a myslete na ni i při míchání, myslete i na svého Anděla. Vyložte si libovolný počet karet a to podle své intuice. Zkušeným to podvědomí řekne, začátečníci by mohli zůstat při sedmi. První kartu dejte vlevo, značí minulost, to co bylo. Další karta vám říká, v čem se nacházíte, v jaké situaci. A následují další a další vás vedou cestou dopředu.

Výklad andělských karet na rok

Zamíchejte karty a sejměte je. Ze sejmutého balíčku, toho který jste položili po sejmutí, vyberte 12 karet. 12 karet symbolizuje 12 měsíců v roce. Karty dávejte tak, jak jdou měsíce (první leden, druhá únor, vše dávejte do kruhu jako hodiny). Význam karet se dozvíte na příručce každého zakoupeného balíčku. Kombinujte a vyprávějte příběh. Sledujte poselství, která vám ještě druhý a další den Andělé dávají. Najdete je všude jako znamení.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Druhy horoskopů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..