Znamení, že vám chce vesmír něco říct 2

By | 03.12.2020

Vesmír často dává spoustu věcí najevo, ale lidé to často nevnímají nebo to neřeší a vidí v tom něco jiného. Zkuste se zamyslet nad tím, jak to je aktuálně. Nedává vám vesmír aktuálně nějaký signál? Neukazuje vám, co v životě dělat, kam směřovat? Možná si to právě neuvědomujete. Zkuste se proto jednotlivá znamení od vesmíru učit rozeznávat. Není to nic složitého, chce to jen otevřít svou mysl.

Vesmír dává znamení

Jenže ne všichni je umí poznat a tím pádem dále řešit. Zkuste se zamyslet nad tím, zda právě teď nedostáváte nějaké znamení. Nechce svou mysl plynout, nemyslete na nic, naslouchejte vnitřnímu já a také svému okolí. Možná je jen přehlížíte. Jaká znamení vám může vesmír posílat do cesty?

Nečekaná překvapení

Občas se vám mohou stát věci, která vás překvapí. Mohou vás šokovat, mohou vám připadat zvláštní a nečekané. Může vám přijít dopis pro někoho cizího, zavolá vám někdo, kdo si spletl telefonní číslo, ale nakonec se z toho vyklube správný rozhovor. Zamyslete se někdy nad tím, co se může vlastně stát.

Textová zpráva se neodešle nebo zmizí

Může to tak fungovat i s e-mailem. Někdy to může být znamení. Nejde vám odeslat textová zpráva? Najednou se spojení přeruší? Možná i to může být jasné znamení, že to tak nemělo být. Vesmír se vás snaží varovat před nějakou tou chybou nebo hloupostí, která se může stát. Berte to jako novou šanci. Jako popostrčení správným směrem.

Nenadálé světlo

Stalo se vám někdy, že jste procházeli po chodníku, byla tma a najednou se rozsvítily všechny pouliční lampy? Ano, může to být náhoda, to nepopíráme, ale také to může být jedno ze znamení. Zeptejte se, na co jste aktuálně mysleli? O čem jste přemýšleli? Možná to je znamení.

Přečíst  Imunitní systém: Nejdůležitější ochrana našeho zdraví
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..