Znamení, že vám chce vesmír něco říct 1

Napsala | 25.11.2018

Vesmír často dává spoustu věcí najevo, ale lidé to často nevnímají nebo to neřeší a vidí v tom něco jiného. Zkuste se zamyslet nad tím, jak to je aktuálně. Nedává vám vesmír aktuálně nějaký signál? Neukazuje vám, co v životě dělat, kam směřovat? Možná si to právě neuvědomujete. Zkuste se proto jednotlivá znamení od vesmíru učit rozeznávat. Není to nic složitého, chce to jen otevřít svou mysl.

Vesmír dává znamení

Jenže ne všichni je umí poznat a tím pádem dále řešit. Zkuste se zamyslet nad tím, zda právě teď nedostáváte nějaké znamení. Nechce svou mysl plynout, nemyslete na nic, naslouchejte vnitřnímu já a také svému okolí. Možná je jen přehlížíte. Jaká znamení vám může vesmír posílat do cesty?

Zátarasy na silnicích

Cestujete autem? Pak je nutno dávat pozor na to, co se okolo děje. Právě nehody, které se stávají a jejichž následky vidíte, mohou být znamením z vesmíru. A co vám toto znamení říká? Varuje vás, že je nutno v životě zpomalit. Zátarasy vám mohou zase dávat najevo, že byste měly nad vším, co děláte víc přemýšlet, neudělat nerozvážný krok.

Cizí hovor

Slyšíte cizí rozhovor, který s vámi nemá vůbec nic společného? Může to být další jasný signál, že jste jej slyšet měli. Může vám to pomoci v mnoha ohledech, například vám to může dopomoci k nové lásce, k novému zaměstnání. Poslouchejte, o čem se druzí baví.

Tady už jsem byl

Také máte někdy pocit déjà vu? Máte pocit, že jste na daném místě už někdy byli. Že jste danou situaci už někdy zažili nebo dotyčného člověka už viděli nebo potkali? Někdy je to znamení, že se máte naučit něčemu novému, něco nového vám to má do života přinést.

Přečíst  Věštění – jaké metody můžete vyzkoušet? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..