Znamení horoskopu Beran – Díl XII.

By | 04.01.2021

Berani jsou divoký, ohnivý a velmi vzpurní lidé, kteří jsou hluční a pořád se s vámi hádají.

Pravdou je, že Berani jsou divočejší krve, ale toto jim dává glanc a akci. Tyto lidé by mohli stát v našem finančnictví, protože mají pořádek ve všem a komunikativnost jim rozhodně nedělá problém. S nimi se rozhodně nudit nebudete. Jsou to lidé vyřeční, ale nejsou hluční – jen mají rády, když první mohou mluvit a někdy je nedokážete zastavit. Ale to jen proto, že vám sdělují takové informace, které se rozhodně od nich dozvíte první a to ve správné podobě. Jsou to lidé upřímní a přímí.

Milují svou rodinu a očekávají, že se partner s nimi podílí na výchově a chodu rodiny. Za takového partnera dokáží bojovat. Zklame je bojácnost a slabost. Berani se neumí bát, dokáží trpět a skousnout bolest, jsou to bojovníci. Očekávají to i od svého okolí. Podpoří vás a svou akcí, vás dokážou bezvadně nakopnout, že nepotřebujete ani kávu , stačí trocha konverzace s Beranem. Svůj domov vždy budují a mají ho pěkný a v silném postavení si ho brání. Potřebují jen trochu citů od partnera, který je pochválí za jejich péči.

S tímto dokáží spokojeně žít a milovat.

Beran muž

Muž Beran je romantik, musí se v polovině života hlídat, protože trpí na psychické problémy a rád sklouzne ke sklence dobrého moku. Ale zvedne ho láska a péče o něj, dokáže pak hory přenášet.

Beran žena

Žena je kritičtější tvor, ohnivá, milující rodinu a partnera, očekávající silné sevření každého dne v náruči od milované osoby. Tato žena vám dokáže ochránit finance i rodinný krb života. Vyniká krásnou hřívou vlasů, které si celý život šlechtí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..