Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 9

Napsala | 12.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte práci a jste v ní velmi akční? Jste produktivními jedinci, kteří milují, když mohou v práci kreativně přemýšlet, dělat všechno, co se jen dělat dá? Ubíjí vás stereotyp a neustále opakující se činnosti, které v práci vykonáváte den co den? Nebo je právě stereotyp tím, co je pro vás tak důležité a potřebné? Každý člověk vidí práci obecně jinak. Pro někoho je to jen a pouze zdroj příjmu, kterým si zajistí peníze na své potřeby a možná nějaké to cestování nebo jiné koníčky. Druhý se v práci realizuje, rád postupuje po kariérním žebříčku. A jiní dělají práci proto, že je baví, že ji mají rádi.

Znamení a kariéra

Jak to máte vy? Určitou indicií vám může být například znamení. To může napovědět, jak berete práci, v jakém oboru se vaše schopnosti nejlépe uchytí, kde se uplatníte a jak vlastně celou kariéru a postup vnímáte. Jak je to s vámi a kariérou?

Váhy (23. září – 23. října)

Ženy narozeny ve znamení Vah mají své vlastní kouzlo osobnosti. Jsou elegantní, inteligentní a velmi společenské. Jejich přátelskost z nich dělá dobré pracovníky, kteří si umí okolo sebe vytvořit dobrý tým lidí. Nejsou to arogantní ženy, mají přirozenou autoritu, a pokud něco umí, druzí k nim vzhlíží. Umí ustoupit a nechat druhé zazářit, pokud si nejsou jisti v kramflících. Jsou to ženy spravedlivé, takže nikomu nestraní, jsou také diplomatické a velmi asertivní.

Umí se najít jako týmové hráčky i sólistky, ale tým jim svědčí mnohem víc. Nechtějí moc soupeřit s druhými, nerady soutěží, spíše se soustředí na práci jako celek. Jsou váhavé, takže jim může utéct nabídka nebo práce, která je pro ně jako dělaná a spoustu příležitostí právě tímto váháním propásnou. Jsou až moc opatrné a snaží se vše probírat z mnoha stran. Uplatní se v médiích, umění, reklamě, obchodu nebo také v sociální sféře.

Přečíst  Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..